Как тренирах-7

  • 19 956
  • 454
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 678
Един от най-често задаваните въпроси на инструкторите по фитнес е : “Няма ли да ми пораснат големи мускулите от щангите?” Това е и най-честото оправдание за мързела…
Наистина е логично да се предположи ,че след като фитнесът се практикува по много сходна, може да се каже еднаква система от упражнения и натоварвания, както културизма, ще доведе до едни и същи резултати. А именно големи и нацепени мускули.
На практика това не е така, защото при културизма големината на мускулите и тяхната сила, особено при жените, до голяма степен е постигната чрез много стриктен хранителен и тренировъчен режим съчетан с доста “възстановителни медикаменти”.
Така че този логичен въпрос не трябва да тормози жените, които са решили да се заемат с фитнес. Упражненията с тежести няма да ги направят големи и мускулести. Това не е заложено в природата на жената, поради една малка причина, липсата на тестостерон.
http://www.bgtrener.com/

# 1
  • Мнения: 145
А колко км. трябва да се минава за 30мин. на вело?

# 2
  • Мнения: 4 678
А колко км. трябва да се минава за 30мин. на вело?
..от кога тренираш Peace
..на първа степен..може и 20км Peace

# 3
  • Мнения: 145
ами от около 3 седмици , но на 3 степен ми е по удобно,   Simple Smile, а от няколко дни съм на велото защото ми е по лесно и не мислех, че ще имам резултат, по принцип само карах кростренажора, и малко пътека. Утре ще се пробвам 20км. Благодаря ти Peace

# 4
  • Мнения: 2 035
Пу за мен в новата тема  Mr. Green

Днес предно рамо, корем, пътечка начало, пътечка за край 20 минути.


Иначе почнах и аз и Л-Карнитин.
Поци, казаха ми да го пия в деня на тренировка преди нея и сутрин на гладно, а като почивам сутрин и вечер преди сън - отново на гладно, ти какво ще кажеш, добре ли е така?   Flutter
И нали може да си ги пия и двете и Липозана и Л-Карнитина  newsm78, щото така си ги подкарах и двете от вчера  Laughing

Последна редакция: чт, 12 фев 2009, 23:39 от val_stef

# 5
  • София
  • Мнения: 545
А на пътечката за начинаещ във фитнеса каква скорост се препоръчва  newsm78
Отслабнах 30кг и сега вече мога по-спокойно да спортувам гоня доизистване на мазнините и оформяне на някакви мускули  Hug

# 6
  • Мнения: 4 678
Пу за мен в новата тема  Mr. Green

Днес предно рамо, корем, пътечка начало, пътечка за край 20 минути.


Иначе почнах и аз и Л-Карнитин.
Поци, казаха ми да го пия в деня на тренировка преди нея и сутрин на гладно, а като почивам сутрин и вечер преди сън - отново на гладно, ти какво ще кажеш, добре ли е така?   Flutter
И нали може да си ги пия и двете и Липозана и Л-Карнитина  newsm78, щото така си ги подкарах и двете от вчера  Laughing
..Добре е така Hug
..може да ги пиеш и двете Hug..ама Липозана..3по3 Peace

# 7
  • Мнения: 4 678
А на пътечката за начинаещ във фитнеса каква скорост се препоръчва  newsm78
Отслабнах 30кг и сега вече мога по-спокойно да спортувам гоня доизистване на мазнините и оформяне на някакви мускули  Hug
..хм...ако си начинаеща...предполагам..че няма да може да бягаш поне 30 мин Wink...затова върви бързо..да речем  с 5-6 км/ч Peace
..или редувай бягане с бързо ходене Peace

# 8
  • Мнения: 201
ЛориХю, присединявам се към написаното от Поци да редуваш бягането с интензивно ходене. Важно е да не спираш да се движиш. Аз също тичам от скоро, но на стадион и редувам обиколка бягане с 1/2 обиколка интензивно ходене. Ако започнеш много да се задъхваш, опитай да регулираш дишането си с по две кратки вдишвания през носа и издишване през устата.  Peace

# 9
  • Мнения: 2 751
днес съм заплюла 30 минути велоергометър, естествено плюс корем и лицеви.

# 10
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Днес ми е денят за крака. Дано не завърши както по миналата седмица, да се докарам до инвалидност  Mr. Green.

# 11
  • София
  • Мнения: 58
Хайде и аз в новата тема  Flutter Днес крака, ръце и 20мин кардио  jump
ivap  Peace спорна тренировка днес и без травми!

# 12
  • Мнения: 4 678
Днес ми е денят за крака. Дано не завърши както по миналата седмица, да се докарам до инвалидност  Mr. Green.
..Тва е целта Mr. Green

# 13
  • Мнения: 5 647
Снощи
корем, бицепс, трицепс, гърди
30 мин пътечка

Поци, я кажи като ходя 3 пъти седмично на фитнес, да редувам ли горна и долна част или мога да тренирам всичко, но да сменям самите упражнения?

# 14
  • Мнения: 4 678
Снощи
корем, бицепс, трицепс, гърди
30 мин пътечка

Поци, я кажи като ходя 3 пъти седмично на фитнес, да редувам ли горна и долна част или мога да тренирам всичко, но да сменям самите упражнения?

..що..не ги направиш по мускулни групи..а не горна и долна Peace

Общи условия

Активация на акаунт