Суперхраните на Аква Сорс

  • 84 216
  • 759
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 564
линк към старата тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=94583.825

Последна редакция: пт, 06 мар 2009, 13:29 от .Ели.

# 1
  • Мнения: 455
Честита ви нова темичка! Grinning
Смо хубави неща да се пишат! Hug
yasmina,поздравления!  bouquet  bouquetСтрахотно!Отлично си се справила!Благодаря!

# 2
  • Мнения: 4 564
мерси Grinning
моето момче пие колактив 3  направо ги дъвче, ама си е като пристрастен към тях само да види опаковката и иска
 давала съм му и  ЕМК, бифидус, ацедофилус
p.p a той по принцип много трудно приема лекарства , явно вкуса на мляко в коластрата му харесва

Последна редакция: чт, 12 фев 2009, 20:03 от yasmina

# 3
  • София
  • Мнения: 6 248
От месец и половина синът ми пие по една капсула Колактив, мислед да взема и ЗЕ в случай на болест (както е сега), но хомеопатката, от която ги вземаме каза, че не е препоръчително за него, защото щял да стане неспокоен, свръхактивен и т.н.  Confused Така ли е наистина?

В момента се лекува с АБ заради отит, борихме се 5 дена да не се стигне до там, но след продължителна висока Т се предадох Sad Продължавам да му давам Колактив по една капсула сутрин, мисля след АБ да му давам и пробиотици известно време (ползваме Биогая). Добре ли е да давам Колактив едновременно с Аб и колко време след това да давам Биогая и пак мог али да я съчетая с Колактов-а?

# 4
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Благодаря yasmina  bouquet

# 5
  • Мнения: 455
yasmina,направо си късметлийка! Peace
Аз едва успявам да пробутам Колактив или ЕМК във сок или мляко.А Зелената Енергия въобще не иска да я приема.
Е,доволна съм,че все пак успявам да я излъжа.От октомври все се "лъжем".

# 6
  • Мнения: 606
Благодаря yasmina и от мен Hug Hug Hug
С интерес ще следя темата. Има какво да науча.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 095
Браво yasmina !
Въпреки всичко, най-добре е да се ползват за профилактика, а не се чака и да се стига до лечение.  Laughing

И ако това се случи, чистосърдечно препоръчвам консултация с холистичен лекар.

# 8
  • Мнения: 1 353
yasmina Браво-много хубава тема  bouquet

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 526
Yasmina, БРАВО и благодаря от името на всички Simple Smile  bouquet Heart Eyes)
От месец и половина синът ми пие по една капсула Колактив, мислед да взема и ЗЕ в случай на болест (както е сега), но хомеопатката, от която ги вземаме каза, че не е препоръчително за него, защото щял да стане неспокоен, свръхактивен и т.н.  Confused Така ли е наистина?
Според мен е много малко да се взима само по 1 капсула на ден. Аз на Криси давам сутрин на гладно 2 или в някой случаи 3, но тя ги взима вече от доста време. ЗЕ може да се дава и по повече. Аз също й давам поне по 3 на ден и то вечер към 19, защото ходи на градина. Заспива си нормално. Един съвет от мен - да не се дава Коластра и ЗЕ наведнъж. Първо Коластра на гладно и след известно време другите неща, за да може да действа на 100%. За отита майките капят ЕМК в ушите. Пробиотиците може и докато се дава АБ (след като сте започнали, няма как:((, а след това си е направо задължително Simple Smile Успех и бързо оздравяване Simple Smile)

# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Здравейте Hug

Чак сега откривам темата,и искам да благодаря на авторката за положения труд  bouquet

Аз давам на моят син,КолАктив 3 всяка сутрин по 2 капсули в млякото.иначе не мога да го излъжа Naughty за зелените ,абсурд да му давам,не мога да го излъжа по никакъв начин ooooh!.и в сок и в мляко,става едно зелено и не ще и да го погледне Joy

Да питам и аз,дали не се превъзбужда точно от тях newsm78.много е буен ,направо неудържим,дали коластрата не му влияе по такъв начин???
Чудя се дали да не взема ЕМК Thinking. Ще се надявам да чуя мнение на майчета които го използват Hug

Поздрави  bouquet

# 11
  • Мнения: 535
yasmina БРАВО !!!!  Точно такъв тип оформление си представях  Peace Само дето аз докато давам предложения, ти тихомълком си свършила цялата работа, не думите а делата са важни   Mr. Green - БЛАГОДАРЯ ТИ за положения труд и творчество   bouquet

catty m , има такова нещо за ЗЕ, не се препоръчва за свръх активни и нервни деца  Peace Ако искаш, може все пак да даваш, но задължително преди обяд, за да не му пречи на съня евентуално. Може да пробваш и ще видиш как му действа и ще прецениш сама, може също да пробваш чисто водорасло АФА вместо ЗЕ  Peace

# 12
  • Мнения: 119
Честита нова тема и от мен!
Yasmina, справила си се блестящо!   bouquet

Вчера си взех уреда за прочистване на синусите "Нети". Пробвах го ,но ми се стори доста неприятно и имах 20 мин. болки в областа на синусите (на челото).Това нормално ли е?Не претендирам, че съм го направила както трябва, просто четох вашите мнения в старата темичка.

# 13
  • Мнения: 4 564
  bouquet  bouquet и аз за милите ви думи  bouquet
знаете ли какво си мисля всеки път като давам на детето да пие нещо
все се чудя дали капсулата , сиропчето или хапчето съдържа  точно това което пише на опаковката
полезните вещества в какви количества са ; дали не е като при нескуика напр. след изследване се оказва само захар, а витамините за които пише че съдържат са толкова минимални че дори не се осещат или киселото мляко - нишестето
това е малко отклонение ; нямам предвид точно аква сорс  разбира се  , просто по принцип за всички добавки
но не веднъж съм се чудила дали пр хеи може на частно да изледва някоя капсула , защото все пак всеки ден ги давам на детето и  като гаранция ми е само това което пише  , а дали е вярно
или май  тези новини с тези млечни продукти са ми повлияли

Последна редакция: пт, 13 фев 2009, 11:25 от yasmina

# 14
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Аз също честичко си задавам този въпрос Rolling Eyes
jorjito от Колактив не би трябвало да се превъзбужда.Това го има при ЗЕ.Но пак има алтернатива чиста АФА,има я и в течна форма,която е сладка.
ЕМК давам наравно с колактив и ЗЕ.

Общи условия

Активация на акаунт