Откъде мога да взема костюм на Шрек?!

  • 723
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 385
Здравейте, мами! Синът ми е голям фен на Шрек, Sick само ме пита кога ще дойде той, вчера се беше залепил за монитора, гледайки филмчето и говорейки" Шрек, айде ела!" ooooh! много искам да му доставя удоволствие Hug, като пременим таткото в костюм на Шрек! Имате ли идея откъде? Благодаря предварително  bouquet

# 1
  • Мнения: 550
Съжалявам,че няма да мога да ти помогна с информация!Дори не съм чувала да има подобен костюм.Защо не се опитате да си ушиете такъв костюм?А и няма ли да ви е по-лесно да купите кукла  Шрек,вместо да се дегизирате като него? Peace

# 2
  • Мнения: 385
Съжалявам,че няма да мога да ти помогна с информация!Дори не съм чувала да има подобен костюм.Защо не се опитате да си ушиете такъв костюм?А и няма ли да ви е по-лесно да купите кукла  Шрек,вместо да се дегизирате като него? Peace
Купих кукла, но е малка, той явно си е въобразил реален образ, ще търся заместител... Laughing

# 3
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Като купувах по Коледа костюм на дребния във Вега бяха много добре заредили с костюми.Не помня дали имаше Шрек,но не ти пречи да провериш.Помня мечо Пух,Том и Джери абе всякакви анимационни герои.Но в он-лайн магазина им нямаше нищо,на място трябва да се провери Peace

# 4
  • Мнения: 385
Благодаря! Ще проверя!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт