Странен спам във пощата ми

  • 1 769
  • 18
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 546
Здравейте
имам следния проблем - в спам-папката на пощата ми, открих съобщение, което беше спам(реклама на някакви лекарства). Странното е адресът на подателя - това съм аз! т.е. моят имейл адрес Shocked
искам да ви питам, на някой друг дали се е случвало нещо подобно и какво се прави newsm78
Погледнах в папката ми "изпратени"(да не би някой да ми е хакнал пощата), но там нямаше такова писмо, пък и няма как да позная дали е имало и е било изтрито.. ooooh!

извинявам се предварително, ако темата не е за тук.

# 1
  • Мнения: 3 770
И на мен се случва.Аз дори не ги отварям.Дори и да го маркирам като спам , пак продължават да идват.Обаче не знам тази тема дали  е  за тук ?  Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 721
и на мен се случва често напоследък,не ги отваряй

# 3
  • Мнения: 385
На служебния ми мейл получавам по десетина такива на ден. Много е досадно!
За сега ги трия, без да ги отварям, но това не е решение Thinking
Ако някой даде идея как да се оттървем от тях и аз ще съм благодарна!

# 4
  • София
  • Мнения: 546
добре де, ама как може подателят да е със същия адрес като моя newsm78
може пък да се стягам излишно, знам ли..

# 5
  • Мнения: 385
Според мен, като пълен лаик!!!, мозъците, дето спамят са измислили някаква хватка да се крие адреса на изпращача и на негово място да се показва твоя адрес, не че има съвпадение на адреси. При мен тези писма са отбелязани като High Importance и обикновено се споменва или "from admin" или някаква банка, напр. federal bank - трикове които ще те накарат да отвориш писмото. А от там сигурно ще изскочи изненада...

# 6
  • Мнения: 686
И аз получавам такъв тип спам, обаче само на пощата ми в mail.bg. При вас така ли е?

# 7
  • София
  • Мнения: 546
при мен е в Gmail

# 8
  • Мнения: 3 770
При мен е в абв-то.В майл бг нямам такъв проблем.

# 9
  • София
  • Мнения: 546
изглежда съм се притеснила излишно ooooh!
благодаря ви за отговорите момичета  bouquet

# 10
  • Мнения: 13 171
И на мен ми се случва, даже ми пристигна писмо за недоставена поща до непознат за мен адрес. Писмото, което уж съм пратила беше с реклама на виагра,  те постоянно си ме спамят #2gunfire, ама как са пратили реклама от моя адрес newsm78?

# 11
  • Мнения: 14 471
на мен в яху ми се е случвало. освен това спам фолдъра ми е пълен с писма пратени 38-ма година  Rolling Eyes какво ли не измислят.....

# 12
  • Мнения: 603
Същото и при мен. В абв-то ми е пощата. Даже не ги отварям. Сигурно от 6 месеца е така  Simple Smile

# 13
  • Мнения: 4 585
Аз пък точно на gmail.com получавам най-малко спам. Не съм получавал такова спам писмо никъде.

# 14
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
И аз получавам мейли от себе си, но въобще не ги отварям, а трия. Уж ги мятам в спама, но продължавам да си получавам.

Общи условия

Активация на акаунт