И з р а е л 24

  • 17 165
  • 299
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 232
За първи път ,първа! Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 490
 newsm10 Хайде, и аз да не изоставам. Честита нова темичка. smile3501 newsm44

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Я трета съм.
Мента, страхотни снимки. Най ме впечатли пауна. Не разбрах от какво и как е направено това, но голяма красота. А и тук през прозореца ми пече слънце и е топло, та с тези цъфнали дръвчета съвсем на пролет ми избива. Благодаря за снимките.

# 4
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 562
Мър-мяу!
Както винаги - първи! Разбира се, преди мен има минус първи, минус втори, минус трети...!

# 5
  • Мнения: 1 410
Ейй,може вашите мъжове да са по-по -,ама Тигъра - по-по-най от всичките!Ма как е случила Тигрицата с такОв мАж!

# 6
  • Мнения: 112
Тук съм , Kissing Heart

# 7
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Ментичка тази тема е най-великата която си правила  Hug

Аз мисля,че пауна е направен от оптични влъкна(както са едни рошави лампи)

Забавлявайте се вие с моя Улпан,ама утре вдугиден като скочат тея пиянки и мен да ме бият ще видим коя от вас ще дойде да ме защитава  Joy

Тали ще ти надърпам ушите,че ме караш да си представям миризми  Sick а и аз ще хвана и лятото Улпана ми е до май месец-средата.Ще ги къпя с маркуча отвън  Joy

# 8
  • T"A
  • Мнения: 2 515
8-ма!!! newsm44

Мър-мяу!
Както винаги - първи! Разбира се, преди мен има минус първи, минус втори, минус трети...!

 Joy Joy Joy

Peshek, не знам как са ги направили, но в целия парк по снимките се виждат такива фигури. Може би рошавите лампи, за които Борянка казва, да обесняват нещата  Thinking Тези снимки са от времето на Сакура-цъфтенето на черешите, и празникът им малко напомня на нашия Пурим, защото и те се маскират и напиват  Laughing Ментов казва, че тогава е най-хубаво да се ходи, не само заради красотите навън, но и самите японци са най-общителни тогава, най-склонни да те приемат в компанията си, тях са ги поканили, подаръци са им давали  Grinning Въпреки че не говорят на английски и контактите с тях не са много вербални, но така с жестове, усмихват си се, кланят се - топъл прием!  Grinning

Аз като бишво чавдарче (кариерата ми на пионерче беше прекъсната преди да съм се изявила значително) да ви преброя... Пете, Тали, Viokla, Canitka, Unik, Karol, Harriet, Krisy (с бебка в корема), Jakinik и Basis  Naughty Azalee (ex-pepelj6ka) също да излиза от черепкута  Whistling

# 9
  • България-София
  • Мнения: 573
Брей, че съм заплес - публикувала съм в старата тема... Ми то като правя няколко неща наведнъж и имам отворени 10 прозореца на компа...
Мента не разбрах за кой от близнаците питаш? Те не си приличат, защото са разнояйчни - за мой късмет иначе щяха луда да ме правят... Crazy

# 10
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Ами, ти кажи, кой е Теодор и кой - Никола, аз ги гледам на снимката - единият ти е от ляво, другият е отдясно - между теб и мъжа ти  Grinning Вярно ли е, че им връзват на ръчичката отличителен знак, за да не си ги сбъркаш в началото? На Ментов чичовците са близнаци и баба му така ни разказва...

# 11
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Е добре де аз къде е пропуснах тая снимка на близнацитеееееееееее,как може да съм такава заспала...Веднага някой да каже къде мога да видя дечицата на unik Simple Smile

Видях ви видях ви,много сте готини Simple Smile

Последна редакция: чт, 12 фев 2009, 18:12 от Boryana

# 12
  • България-София
  • Мнения: 573
Ами, ти кажи, кой е Теодор и кой - Никола, аз ги гледам на снимката - единият ти е от ляво, другият е отдясно - между теб и мъжа ти  Grinning Вярно ли е, че им връзват на ръчичката отличителен знак, за да не си ги сбъркаш в началото? На Ментов чичовците са близнаци и баба му така ни разказва...
Между мен и мъжът ми е Никола, отляво ми е Теодор. Нищо не се наложи да им връзват на ръцете след раждането, защото се родиха на "габарити" различни - Никола беше 2750 г., а Теодор 2050 - падна на 1900 г. и няма как да ги сбъркаш Simple Smile Единия го чувствах като гюле, а другия - направо ме беше страх да го пипам Sad

# 13
  • T"A
  • Мнения: 2 515
 Shocked Голяма разлика - почти килограм! На мен ми изглежда, че Теодор прилича на теб, а Никола - на мъжа ти, просто имат различни черти в лицето  Peace

# 14
  • Мнения: 12
Здравейте,здравейте!  bouquet
Аз 2 дена нямах време да влизам и вие сте изписали толкова много,сега има да си чета да наваксвам.
Честита ни нова темичка!Ментичка отново добро оформление!
На всички  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт