Търся DJ, сватбен фотограф и оператор

  • 6 854
  • 16
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 15 198
Здравейте!
Мои близки приятели ще сключват брак на 13.06. тази година.
Търсят DJ, сватбен фотограф и оператор.
Моля ви, препоръчайте ми и ми дайте координати на хора, които се занимават с такива неща и от които сте доволни.
Ако прецените за по-уместно, може да ми пратите и лични съобщения.
Благодаря ви предварително.  Hug

# 1
  • Мнения: 153
Бих ти препоръчала Филмова Къща Виктор Попов - http://www.victorpopov.com/.

Имаме бизнес отношения с тях и са готини хора.

Разглеждала съм тяхно Промо DVD, в което имаше откъси на сватби и беше много добре направено.
Също така, колежката ми като се омъжва нае тях и остана много доволна.

# 2
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
въх, викам си - Вивчо пак ще се жени  Joy

# 3
  • Мнения: 575
Имам ивент агенция и работя с много такива хора, но съм изключително доволна от Венцислав Христов от Sabotage Film (sabotagefilm.com). Познавам го много преди да започна този бизнес, снима дори моята сватба и е просто невероятен.Изключително разбран и коректен, а знам колко е важно това за едни бъдещи младоженци. Особено когато организират нещата сами. За съжаление не мога да ти препоръчам фотограф и DJ, защото тези, с които работя не работят самостоятелно. Но все пак ще разпитам и ще пиша пак.

Последна редакция: чт, 12 фев 2009, 17:17 от Мотивация

# 4
  • София
  • Мнения: 15 198
въх, викам си - Вивчо пак ще се жени  Joy

 Laughing Шани, доста палаво предположение.  Laughing

То не се знае де.... но се надявам да не ми се налага да ползвам подобен род услуги занапред.

Благодаря на всички, които ми писаха досега.  Hug Всичко съм предала на бъдещите младоженци-да избират и да вземат решения.
Все още се надявам на предложения за DJ.  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 53
За DJ препоръчвам с две ръце Митко Томанов.

# 6
  • София
  • Мнения: 15 198
puzzlee, можеш ли да ми дадеш координатите му?

# 7
  • Мнения: 1 844
аз пък препоръчвам ГОРЕЩО dj Майли-от пловдив е,но не мисля,че е проблем.
той беше на нашата сватба и определено останах доволна от професионализма му и бих го препоръчала на всеки с чиста съвест Hug

# 8
  • Мнения: 53
Писах ти на лични. Работих като сервитьорка и съм работила с много DJ по сватби по-добър от него не съм виждала. Той беше на моята сватба. Успех   bouquet

Последна редакция: пт, 13 фев 2009, 19:52 от puzzlee

# 9
  • СОФИЯ
  • Мнения: 431
За оператор ти препоръчвам  http://www.mitrel.com/2009AllFrame.html
 Снима и сватбата ни, и кръщенето на детето.  Качеството и самата обработка на филма е невероятно Peace И цените са мното по ниски от някой от посочените тук. Ако искаш повече инфо ми пиши на лични.

# 10
  • София
  • Мнения: 263
Филмова къща Виктор Попов-
няма какво друго да кажа- просто виж сайта им и се убеди сама Peace

# 11
# 12
  • Мнения: 128
Аз мога да ти препоръчам ди джея, който озвучаваше нашата свадба, а след това и тази на семейството, на което кумувахме - всички бяхме доволни!!! http://www.djemosec.com/index.html

# 13
  • Мнения: 2 232
Избраха ли фотограф? Ако-не, мога да дам координати и препоръчам човек.

# 14
  • София
  • Мнения: 15 198
Благодаря ви!
Мисля, че фотографът вече е избран. Благодарение на вашите препоръки.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт