Мъжки халат за баня

  • 8 412
  • 15
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 11 658
Посъветвайте ме от къде да купя хубав мъжки халат за баня.Изискването ми е добре да попива.
Ако сте купували наскоро и сте доволни моля кажете от къде и на коя фирма.Евентуално цена за да се ориентирам.
Благодаря!

# 1
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Има фирмени магазина на фабриката в Панагюрище, аз съм доволна от тяхните хавлии. Последно гледах такъв магазин срещу Военна болница на спирката на тролея и на ул. Н. Коперник в новия червен блок на ъгъла с ул. Шипченски проход.

# 2
  • Мнения: 7 947
Единия от подаръците за НГ за мъжа ми беше именно халат. Обиколих сума магазини и накрая купих от панагюрище от магазина им на бул.Хр.Ботев - 56лв, ужасно дебел хавлиен плат, попива страхотно, цветовете също са хубави - има едноцветни, но аз взех на квадрати с кант и качулка. Да уточня само - 100% памук е, никога не взимам плюш, колкото и да ме убеждават, че попива, аз си знам - не е същото  Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 11 658
А къде точно на Христо Ботев се намира този магазин?
И Пангюрище 1962 или 2004?Май са различни фирми  newsm78.
За да не спамя излишно,благодаря за линка,но не ми се отваря.

Последна редакция: чт, 12 фев 2009, 13:12 от Ali&Meli

# 4
  • Мнения: 7 947
Да, различни фирми са  Peace
Аз го купил от този магазин http://www.bgmaps.com/map.aspx?sid=4b57b3c7eb11e9dadfeaf0847c2f6 … &initsearch=1 - срещу хореографското училище се пада, продават и спално бельо, и покривки, и пердета. Само дето не съм сигурна кое от двете Панагюрище е, но не мисля че има значение  Wink

# 5
  • Мнения: 4 418
А за Варна някой да каже,по възможност черен или тъмно кафяв ?

# 6
  • София
  • Мнения: 11 658
 Simple Smile

# 7
  • София
  • Мнения: 1 252
Ето ги халатите на Панагюрище. За Коледа взех за мъжа ми и оттогава сме големи фенове на всичко произведено от фирмата. Много са им качествени нещата.

# 8
  • Мнения: 7 947
http://png.bg/catalog/116/1299 това е на мъжа ми, НО СРУВАШЕ 56ЛВ, цветовете са много по-светло синьо също. Снощи погледнах - на Панагюрище 1962 е  Thinking

# 9
  • Мнения: 3 157
И аз съм подарявала на мъжа си халат за рд-от същото място,което е посочила viliko.Той е много доволен,за 3 години не е мръднал.Страхотно качество.Цена не помня,но така или иначе са ти дали актуална за момента.

# 10
  • София
  • Мнения: 11 658
Благодаря момичета! Hug
Ще проверя в магазините,за които сте писали.

# 11
  • Мнения: 2
Скоро видях хубаво магазинче за спално бельо, хавлиени кърпи и халати на много добри цени на ул. Рикардо Вакарини до спортна зала Триадица. Цената за мъжки халат беше 47 лв.

# 12
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Ето ги халатите на Панагюрище. За Коледа взех за мъжа ми и оттогава сме големи фенове на всичко произведено от фирмата. Много са им качествени нещата.
И аз направих същия коледен подарък.Продавчката в магазина ми каза, че модела се води Версаче, а такова нещо в сайта не видях... ThinkingА и цената беше от порядъка на 45-50 лв.

# 13
  • Мнения: 9 776
Дядо Коледа донесе на цялото ни семейство нови халати Laughing.  На Панагюрище са. Моят и на мъжа ми струваха по 35лв., на дъщеря ми юношески- 25лв. /можеше и аз да мина с такъв, но не се сетих Mr. Green/. Като на мъжа ми е за ръст 182см. 100% памук. Купени са от фирмен магазин в Русе. Което според мен означава, че фирмата има такъв магазин и в София. Доста различни цени виждам в постовете преди моя.

Ето ги халатите на Панагюрище. За Коледа взех за мъжа ми и оттогава сме големи фенове на всичко произведено от фирмата. Много са им качествени нещата.
И аз направих същия коледен подарък.Продавчката в магазина ми каза, че модела се води Версаче, а такова нещо в сайта не видях... ThinkingА и цената беше от порядъка на 45-50 лв.

И на мъжа ми е такъв, но и аз не го виждам в сайта.

# 14
  • Мнения: 0
Наскоро купих на мъжа ми и дъщеря ми халати от Аглика за общо 43лв. и сме много доволни.Преди това сме ползвали на Панагюрище, но тези са класи над техните.

Общи условия

Активация на акаунт