Странни костици отстрани на венците!!!

  • 4 585
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 82
Днес докато мажех венците на бебо с Дентинокс гел напипах странни израстъци приличащи на малки костици, които боцкат, острани на самите венци от към бузката, на горната и на долната челюст по едно.Не са зъбки, защото са направо на самата страна на венеца, а не на горната и са много странни.Бебо от вчера е неспокоен и аз мислех, че го сърбят зъбките, но май се оказа, че са тези израстъци.Някой имал ли е подобни и аз не знам как точно да ги нарека...костици?

# 1
  • Мнения: 983
Не съм чувала за подобни израстъци, потърси компетенцията на лекар. Не отлагай

# 2
  • Мнения: 750
Тези "костици" на мястото на кучешките зъбки ли са или ?

# 3
  • Мнения: 82
Да,от страната на кучешките са

# 4
  • Мнения: 750
Това са кучешките зъбки, първо така изглеждат като костици отстрани на венеца, после се наместват. Но от друга страна е доста мъничък за тези зъби...

# 5
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
Това са кучешките зъбки, първо така изглеждат като костици отстрани на венеца, после се наместват. Но от друга страна е доста мъничък за тези зъби...


Мъничък, мъничък, но вече нищо не ме очудва. Едно дете от съседния вход, голямо колкото Констанца, беше на 2м, като му избиха кучешките. И после една празна уста, само с кучешки зъби вътре  Mr. Green.

# 6
  • Мнения: 750
Права си, виждала съм и аз подобни случаи.

# 7
  • Мнения: 82
Дано е това.Благодаря Ви, а ние със сигурност ще посетим лекаря, ама исках да проверя дали на някоя мама й се е случвало подобно нещо!

# 8
  • Мнения: 9 973
аз не съм забелязвала подобно нещо

# 9
  • Мнения: 2 013
Най-добре се консултирай с лекар,за да си сигурна!

# 10
  • Мнения: 2 334
И според мен са зъбките ,но ако те притеснява заведи бебо до педито.

# 11
  • Мнения: 9 776
Представям си как го "дращи" това от вътрешната страна на бузките Sad. Не отлагай консултацията.

# 12
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Не съм имала такива оплаквания

# 13
  • Мнения: 7 723
Представям си как го "дращи" това от вътрешната страна на бузките Sad. Не отлагай консултацията.
Ма те пробили ли са венеца? Май не... Thinking
Иначе със сигурност за зъбки...прозират, но не е гаранция,
че ще пробият скоро. Кучешките пробиват доста след резците...

# 14
  • Мнения: 9 776
Представям си как го "дращи" това от вътрешната страна на бузките Sad. Не отлагай консултацията.
Ма те пробили ли са венеца? Май не... Thinking
Иначе със сигурност за зъбки...прозират, но не е гаранция,
че ще пробият скоро. Кучешките пробиват доста след резците...

Ами щом става въпрос, че се напипват костици, аз разбрах, че сигурно са пробили. Незнам. Дано да не съм разбрала. Иначе сигурно "дращи".

Не съм имала такива оплаквания

И аз не съм имала такива оплаквания Naughty. Тук става въпрос за дете с такива. Ама то като трупаш точки, много не те интересува.

Общи условия

Активация на акаунт