Отговори
  • Мнения: 8 450
Кратък отчет за срещата-въпреки,че беше доста пълно-по моя преценка присъстваха около 60-70 бременни/ а може и да са били повече/ ние смело атакувахме лекцията за кърменето,носейки на ръце малките бозайници.Изглеждахме повече от нормални/това е  уточнение за Зъхи Wink/,търпеливо изчакахме края на лекцията на акушерката Казълова.Самата лекция не можа да ни впечатли,а с някои неща откровено не бяхме съгласни,но нейсе... Rolling Eyes
Накрая имахме идея да се представим и да кажем по нещо за бебетата,но нямаше време,та само Хедра се включи и разясни нЕкои положения на бремелинките.
По-късно разбрах,че присъствието ни не е било одобрено,трябвало да го съгласуваме,за да не стават скандали-макар че скандал е доста силна дума,аз не станах свидетел на такъв. Mr. Green
Срещата продължи с няколко ентусиазирани майки пред НДК/въпреки,че бяхме поканили почти всички да дойдат да си поговорим.
Не упреквам никого,при тая жега да ходиш с голям корем по улиците не е много лесно.
Рекламирахме си форума и библиотеката и сега чакаме нови попълнения в редиците на кърмещите.
Ако съм пропуснала нещо,моля някой да добави! Laughing
Стейси ни щракна снимчици,та ги чакаме по-късно.

# 1
  • Мнения: 8 450
Бу,чак сега видях темата на Хедра-изпреварила ме е. Confused
Ако прецениш,обедини двете теми! Laughing

Общи условия

Активация на акаунт