www.promod.fr- 29 - Новата колекция!!!

  • 21 290
  • 357
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9 095



СНИМКИТЕ СА ЛИНКОВЕ НА САЙТА!



Малко обща информация, за да няма постоянно повтарящи се въпроси:

Доставката до БГ е 30 евро, има промоция, 22.50 евро е при поръчка за над 60 евро. След всяка поръчка имате 15 дневен срок да направите следваща с безплатна доставка. Сайта има опции за разглеждане в няколко вида валута, варианта да поръчвате в евро е най- евтин, ако се чудите как да видите цените в евро, отивате най- отдолу на страницата, там има 4 кръгчета с 4 знамена, последното е на ЕС, натискайки го се зарежда нов прозорец- избирате страна БГ и език Английски, сайта се отваря наново, но вече с цени в евро, плаща се единствено с карти Виза, Мастъркард, CB, Американ експрес или френски банкови чеокове, размерите са напълно реални, номерациите си отговарят, обувките са по българска номерация. Ако имате колебания, когато изберете даден артикул, до падащото меню за размера има един розов въпросителен знак където е таблицата с размерите, почти всичко в сайта е с pop-up window така че може да заредите веднъж и да си го ползвате спокойно докато разглеждате. Доставката е 7-10 работни дни на посочения адрес, обикновено в работно време. Това се сещам засега, добавяйте, сигурна съм че има още някой повтарящ се въпрос, който съм пропуснала, извинявам се за което!



Поръчващи по местоживеене:
tedd    За цялата страна, по градове с безплатна доставка


Ve$$elka За Пловдив

Шушоната  За Бургас



моля, желаещите да поръчат да се обърнат директно към организиращия поръчки на ЛС!


НАШИТЕ НЕУСПЕШНИ ПОКУПКИ
име и парола: promod
това са неуспешни поръчки, които са непотребни за нас, но може да допаднат на някой друг

ПРЕВОДАЧ

ПРЕДИШНИТЕ НИ ТЕМИ:
ТЕМА 28
ТЕМА 25
ТЕМА 24
ТЕМА 23
ТЕМА 22
ТЕМА 21
ТЕМА 20


Последна редакция: чт, 12 фев 2009, 09:21 от tedd

# 1
  • Мнения: 9 095
момичета, ще пиша тук за да няма объркване и двусмислие- временно са ми спрени безплатните доставки- искат да си платя няколко, за да ми освободят правото, щото както каза Магнетик съм прекалителка Joy ще пиша в темата как се движат нещата и как вървят преговорите с промод, до тогава ще правя общи поръчки, които да пристигат при мен или където се уговорите по градове. Като за начало след малко пускам една, която ще дойде при мен, ако някой иска нещо мога да изчакам Peace дано се е разбрал поста...че нещо... Crazy

# 2
  • Мнения: 5 873
Пу ....втора! Crazy(Теди ме е изпреварила). Laughing

# 3
  • Мнения: 402
И аз тук Simple Smile. Теди, всичко е ясно. Ще следим за новините Simple Smile.

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 1 230
цоп. Нова тема, нова колекция - дано е на късмет и по-малко спрени доставки.

# 5
  • Мнения: 1 058
Хоп запис.

# 6
  • sofia
  • Мнения: 1 473
Момичета, получих това http://www.promod.fr/produits/le-sous-pull-col-montant-aubergine … 50008078STA3.html -  харесва ми, макар че тенденцията при това поло е цвета на живо да е доста по-ярък, а не пастелен както на снимката. Виждала съм ги почти всички цветове и с всички е така. Но аз съм доволна дори и от по-засиления цвят Laughing

# 7
# 8
# 9
  • Мнения: 402
А на мен тази пола, но сигурна изобщо няма да я пуснат на промоция. Ще ми ходи с една жълта блузка, която снощи  Теди ми е поръчала на обща поръчка.
http://www.promod.fr/jupes/jupe-juponnee-a-carreaux-carreaux-mar … -R6210038282.html.
Ето я и блузката:
http://www.promod.fr/produits/ref-R5250045062STA15.html

# 10
  • София
  • Мнения: 3 849
Вместо запис да попитам къде изчезна Сбъдваща мечти?Имам нужда от нейните директни впечатления за някои от дрехите.

# 11
  • на пистата
  • Мнения: 5 826
айде и аз тук,вчера поръчах няколко блузки и имах безплатна,дали и мен ще ме цакнат Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 9 095
Вместо запис да попитам къде изчезна Сбъдваща мечти?Имам нужда от нейните директни впечатления за някои от дрехите.


и аз това се чудех, но по принцип, доста отдавна не се е включвала Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 9 095
айде и аз тук,вчера поръчах няколко блузки и имах безплатна,дали и мен ще ме цакнат Rolling Eyes

ако правиш малки поръчки може, но иначе не

# 14
  • на пистата
  • Мнения: 5 826
ми за 30-40 евро newsm78

Общи условия

Активация на акаунт