Преса за коса - PHILIPS или BRAUN ES-3 SATIN HAIR помогнете да избера

  • 24 007
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 43
Здравейте момичета, реших да си сменя пресата за коса и от толкова много информация и различни мнения вече тотално се обърках. За сега съм се спряла на тези 2 модела  http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09045415  и този
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09027415 . Едната с турмалинови керамични пластини,на Браун пък е по мощна  newsm78 . Ще се радвам да ми помогнете . Благодаря и Лек ден  Hug

Последна редакция: ср, 11 фев 2009, 10:54 от sss_2007

# 1
  • София
  • Мнения: 1 508
Здравей, аз съм със същото колебание, но между модела на Braun и на RemingtonS1032 Simple Smile Голямо мислене му удрям, но и аз не мога да реша.Има си цяла тема за пресите за коси Peace

# 2
  • Мнения: 121
Моята коса е гъста и с дебел косъм, обикновените преси не можеха да ме изправят. Не исках да рискувам и да си купя преса от безразборните магазини които ги продават. За това като реших отидох в магазин " Коса и стил" обясних им от какво имам нужда и ми предложиха професионална преса с неизвестна марка за мен, но вече 4 години я ползвам и съм много доволна. Успех

# 3
  • Варна
  • Мнения: 37
Аз се колебаех също точно между тези два модела и накрая избрах Philips-а.Засега съм много доволна от нея,добре изправя,трайно,не нагрява много косата докато я изправя....абе добра е.Ама все още се чудя дали направих правилния избор.В общи линии разликата между двете е че филипс-а има турмалиново покритие,което предпазва и предотвратява наелектризирането на косата.Браун-а има йонизатор,който също е против наелектризиране и изсушаване на косъма.Аз избрах филипс-а тъй като ходих в няколко магазина и навсякъде ми препоръчаха филипс-а.Мисля,че няма кой знае каква разлика между двете преси,и цените им са близки....която и да избереш няма да сгрешиш според мен.Сега се сетих,че браун-а май нагряваше повечко косата когато ги изпробвах,а това не е добре за нея.

# 4
  • Мнения: 43
Благодаря ви момичета. В нашият град нямаме магазин Коса и стил и боще взего възможностите са ограничени. Имаме магазин за професионални уреди там имаше преса с марка Гама, но не пишеше че е със йони и затова се отказах,продавача уж каза че всички керамични били с йони но все пак...

# 5
  • Мнения: 121
Знам, че темата е за двете марки преси, но пращам ви да видите моята преса

http://indola-bg.com/18/145/588.html

# 6
  • Мнения: 595
Имам пресата на Браун с йонизатора. Като изглаждане съм супер доволна, но от йонизатора не виждам никакъв ефект. Да не говорим, че йонизатора, когато е включен издава един звук, който дразни и освен това не работи равномерно, прекъсва и като цяло съм разочарована от него. Все още е в гаранция и все си мисля да я дам за ремонт, но ми трябва. През 2 дни я ползвам и просто не знам как ще карам без преса дори 1 седмица, камо ли месец, ако ме забавят с ремонта. Други забележки за пресата нямам, изправя перфектно, не скубе, плочите и са на пружинки и се плъзгат много гладко, не се налага да повтарям по 3-4 пъти. Единствено този йонизатор не е читав, но не изключвам варианта при мен да е някакъв дефект, защото иначе пресата е страхотна. Имайки предвид, че си я купих заради йонизатора обаче, ме дразни, че не работи нормално. При друг случвало ли му се? На филипс не съм ползвала и не мога да дам мнение.

# 7
  • Мнения: 183
Да се запиша, че и аз се колебая между тези двете   bouquet

# 8
  • Мнения: 1 602
Между тези двете по-добрата е браун.Работих на преси за коса декември месец.Реално погледнато йонизатора не върши работа.Моя съвет е да погледнеш и модела на ремингтън S1031. Цената е същата като на брауна.Покритието е по-добро.Изправя страхотно.Ако имаш възможност посеит магазин ,където биха ти включили пресите,да ги видиш как изправят върху твойта коса и да прецениш реално,коя искаш и коя не.

# 9
  • Мнения: 183
Понеже съм маниячка на тема блясък на косата, забелязвам че единствено за браун казват, че правела страхотен блясък.Ако някой може да сподели и опит от други марки ще съм благодарна     bouquet

Последна редакция: пт, 13 фев 2009, 11:51 от iiv

# 10
  • София
  • Мнения: 35
Аз имам на Браун същата и съм много доволна, моята коса е много къдрава и гъста и за моя радост изправя косата ми за около 15-20 мин.Не знам на Филипс пресата колко е добра,затова мога да дам мнение само за Браун  Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 2 044
Имам пресата на Браун и ми прави уникален блясък при изправянето PeaceИмам и машата от същата серия-SATIN HAIR,въобще -супердоволна съм Laughingи звука на йонизатора хич не ме дразни,съвсем леко се чува,да не спиш с нея та чак толкова да обръщаш внимание на едва доловим шум

# 12
  • Мнения: 607
Аз използвам преса на Филипс и съм много доволна.

# 13
  • шумен
  • Мнения: 17
Аз също бих дала един глас за Браун-а. Досега ползвах на Филипс 10 в 1, но е много слаба. С Браун направо се родих, много бързо загрява, не е нужно да се повтаря и държи 2-3 дена. Само да уточня, че косата ми е чуплива

# 14
  • Мнения: 43
Здравейте момичета Hug след дълги колебания си взех Braun,наистина съм много доволна  Peace  изправя супер бързо и косата има страхотен блясък. Благодаря на всички ,които дадоха мнение по темата  bouquet  bouquet  bouquet . Лек ден

Общи условия

Активация на акаунт