Бар плот за малко кафенце

  • 3 026
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 248
Здравейте Hug, не знам дали темата  ми е за тук, но ако не е моля да ме извините Praynig! Предстои ми направа на малко кафенце и се чудя какъв бар плот да измисля newsm78? Спряла съм се на два цвята-бежаво и светло кафяво. Мисля да направя някаква комбинация, но все още се двуомя ooooh! Рових се из интернет, но нищо не откривам, от което да черпя идеи. Ако някой има някаква идея, моля... Praynig

# 1
  • Мнения: 11 571
Темата е за Нашият дом. Колкото до барплота има фирми, които изработват могат да те консултират със сигурност. Успех!

# 2
  • Мнения: 248
За консултация знам че могат да ме консултират, но ми се ще да видя накакви интересни модели!

# 3
  • Мнения: 133
да ти изпратя снимка на моя бар плот?! Ама не съм се замисляла като си правя сутрин малкото кафенце дали ми се връзва с десена на плота Thinking

# 4
  • Мнения: 248
да ти изпратя снимка на моя бар плот?! Ама не съм се замисляла като си правя сутрин малкото кафенце дали ми се връзва с десена на плота Thinking

Много ще ти бъда благодарна, Hug ако не те затруднявам моля те прати ми!

# 5
  • Мнения: 2 211
Виж дали тук няма нещо подходящо: http://field.dibla.com/index.php?board=23.0&Itemid=76

# 6
  • Мнения: 248
Благодаря Hug! Има страхотни идеи за много неща! Сега тръгвам по задачи и нямам време да разгледам всичко. Като се прибера, това ще е първата ми работа!

Общи условия

Активация на акаунт