31-Австрийки на крапфен и кафе чакат Валентин от все сърце

  • 12 509
  • 282
  •   1
Отговори
  • Виена
  • Мнения: 725
                                                                                              

                                           


                                
                                                                 




                                               15 ти февруари-Форумска среща в Палменхаус    
                                       

                                                         

                                                             

                                                                         



                                                                                              




Мамите,които пишем в тази прекрасна темичка сме :

Anna__,fat.wombat,LaDolce,Sunny...,Patenze25,deiana,susan,sviti,Sarrah,Wine Gigi,nadine,
Jeni 1,kaliopa1,:-)),elitsa77,Renny,Леден облак,Melicat,gabi3004,*Diana*,Roroana,
JanaBibiana,ViVa07,Zori7,kote69,hopen,dylsineia,krisy,n4din,Gevrecheto,hellymod,Tedito_799,
mondfase,Venera,SeaFlower,bussard,Zhen,nkolentsova,Кристиян


Ако съм пропуснала някоя мама,не е нарочно!Да ми каже и ще я впиша в списъчето




Предишните ни теми:   
Австрия 25 - Пунш и коледни сладки за всички патенца и патки Grinning
Австрия 26 - На партито ела и ти и Дядо Коледа посрещни
Австрия 27- Дано щастливите ни мигове са много повече от 2009!!!
28 Австрия - Дрън - дрън, плям - плям, бля - бля в грипно време
29 австрийски филУлошки се лекуват с чай и нафта
Австрия 30 - носталгията по отминалите времена връща в мене песента


Другите темички ги има в нашият блог :

 Блог за българските родители в Австрия

Последна редакция: ср, 11 фев 2009, 14:27 от Tedito_799

# 1
  • Мнения: 112
Теди,перфектно   оформление :  bouquet  bouquet  bouquet

Да ни е 4естита !Много любов в    темата  и навън от нея   ви желая ! Hug Hug Hug

Последна редакция: вт, 10 фев 2009, 20:19 от Sarrah

# 2
  • Мнения: 214
теди, и от мен специални по3дравления zа теми4ката и оформлението.

# 3
  • Мнения: 957
Кафенцето и крапфените най-много ми легнаха на сърцето  Grinning Страхотно оформление! Само сложи едно номерче на темата, май 31 беше, за статистиката.

# 4
  • Мнения: 413
Супер оформление ,    bouquet данке

впиши още Кристиян, Gabi и Venera ...и още имаше а и  SeaFlower, mondfase, bussard и Zhen

Последна редакция: ср, 11 фев 2009, 00:28 от :-))

# 5
  • Мнения: 0
Хоп и аz в новата Валентинска тема.

Теди, danke  smile3501   bouquet голям талант иzлеzе. Предлагам да си отговорник zа новите теми.  newsm10

# 6
  • Мнения: 38
Здравейте дами!

Теди, поздравления за страхотното оформление!  Peace   bouquet

Sarrah, прочетох предложението ти за разговор на тема - кой каква изненада ще поднесе на онзи когото обича в деня на любовта и се сетих каква изненада ми поднесе мъжо вчера, исках да го убия.   Twisted Evil  #2gunfire Тъкмо бях седнала да пиша да ме броите за закуската на 15 и той ми заявява че е поканил майка си точно тогава на кафе вкъщи. Не че ако беше на друга дата щеше да ми хареса идването и, ама да ми проваля плановете така. От 2 месеца не е виждала детето, но те двамата със сина и не можели да се грижат няколко часа за нея, пък аз да си ходя на кафе другаде. Не, аз трябва да съм там и да им сервирам, освен останалото. Като ми го каза първата ми мисъл беше дали да не и сипя и нещо друго в кафето  #Cussing out ама се отказах. Е това ми беше изненадата. Признавам си, бях напълно изненадана. Повече от това няма накъде. Силно се надявам че няма да има подобна изненада и за Валентин, щото ще ида да си купя пушка вече.
Е, оплаках се от половинката, дано ми мине яда че от вчера не му говоря.

Пожелавам на всички само хубави изненади за деня на Свети Валентин   bouquet   bouquet   bouquet

# 7
  • Мнения: 81
Tedi,бравас!Ти си нашия web designer  bouquet

# 8
  • Виена, Австрия
  • Мнения: 284
Здравейте!
Теди страхотно оформление!   bouquet
Мойта сага с компа продължава и затова пак Ще бъда кратка  Sad
Такива хубави дискусии са се заформили пък аз не мога да у4аствам и само се ядосвам и  рискувам да строша на Тали компютъра   comp03

Забравих да си изпълня задължението, моля заповядайте   Coffee Coffee Coffee
Без крапфени, 4е нали има диетуваЩи!

Eли, много се радвам за ръ4и4ката на Кати!

Гале, да цункаш Мимката от мен и по-бързо да се оправя малката души4ка!

За жилиЩата само Ще кажа, 4е всеки е намерил оптималния вариант за себе си към момента според възможностите, потребностите и вижданията си и мисля, 4е е излишно да се спори по въпроса. Само Ще кажа, 4е и ние до преди година живеехме в алтбау и мога да кажа, 4е единственото му предимство пред сегашното ни жилиЩе бе то4но това, 4е никога и ниЩо не се 4уваше от комшиите.


Така ме сърбят пръстите за   typeuu, ама спирам заЩото се измъ4их, а и след малко може компа да го сполети нерадостна съдба  hit

Лек и спокоен ден от мен!   bouquet


# 9
  • Виена
  • Мнения: 725
Добро утро и от мен.
Благодарско за милите думи на всички  Hug.Wine Gigi ,направо се изчервих  Blush Wink!Няма проблем да правя темичките,радвам се,че ви е харесала тази,но искам помощ за заглавията,че там хич ме няма .
Кажете нещо ефикасно за хрема,направо ме побъркаха тези сополи цяла нощ .Илианка,ти доскоро беше с хрема,как я излекува.
kote69 ,не се ядосвай  Hug.Такива са мъжете понякога  Wink.

# 10
  • Мнения: 292
Коте 69 имаш поне 2 варианта
1. Да дойдете всички на срещата
2. Да викнеш някой да сервира в къщи, щом затова им трябваш

предложи го на мъжо, не се предавай Peace

Теди, страхотно оформление, бравос  bouquet
Ти да не се разболяваш?!Каква е тази хрема?

# 11
  • Мнения: 11
Теди браво за страхотният трейд   bouquet
За нос много помага Coldargan (капки или спрей), лекарката ми само това признава и наистина действа, струва 2-3 евро.

# 12
  • Мнения: 81
Tedi аз си оправих носа,ама страшно запушен беше с едни капки на Мим бейби луф ,Маре се казват.Морска сол само и дестилирана вода.Това за първи път толкова бързо да ми мине.

Ла Долче,мисля,че по една чаша червено вино вечер няма да наруши диетата. HugЛека и спорна работа.

Жени ,нацелувах я!

# 13
  • Мнения: 28
Ку-Ку!
Ето нещо интелигентно за деня.Картинките ефтинеят,но музичката...само за сос от карамел.. Wink( Долче,какво сьнува снощи?)
 Heart Eyes

http://www.youtube.com/watch?v=RNE2Q9YOZRE&feature=PlayList& … xt=1&index=21

ПС.Сара беше дала вчера интересна идея за половинките.Искате ли да споделим по една хубава черта,качество и накрая да ги сумираме в един образ-БГ татко? Та като надничат зад гьрба ни, да им стане и малко харно..? Или не става?

Последна редакция: ср, 11 фев 2009, 12:44 от kaliopa1

# 14
  • Мнения: 39
Туп и аз в новата ни валентинска темичка.Теди тенкю   bouquet  bouquet Супер !
Хремата е по добре да не се лекува с капки за нос.Те имат само временен ефект и после става още по зле. И аз съм с хрема от 2 седм. , но при мен е нормално като ми текне кранчето и 1 месец да не спре  #2gunfire И май и бебо съм го заразила  ooooh! и по е с сополи от вчера.  ooooh! Пък може и да е от разходките, които ненормалната му майка прави всеки ден.  Thinking
За диетите - аз не мога да бъда на диета.Само като си помисля,че нещо не ми е позволено и изяждам света след това Sick Но Валечек много ми допадна и отговаря изцяло на моите представи за хранене.  Peace Така с нея свалих по 1 до 2 кг на месец. Е не ми се смейте ,те си се трупат и за 5 месеца си бяха ве4е 10 кг.,а те си се усещат  bowuu  Там няма забранени неща, а само забранени количества. Покрай нея открих, че има други супер заместители на ориза, съществуват триците,соята и като мляко за кафето и други интересни неща.

Общи условия

Активация на акаунт