При кой Д-р да раждам в Бургас

  • 18 581
  • 77
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9
Здравейте на всички.Не мога да случа на лекар за раждане в началото на м.Март.Д-р Гамишев и Д-р Драгнева са  в отпуск( тогава се падат все празници).Бихте ли ми препоръчали добър лекар за нормално раждане т.е второ.Благодаря предварително.

# 1
  • у нас
  • Мнения: 5 710
 А какво ще е раждането - секцио ли?

# 2
  • Мнения: 9
Раждането ще е нормално ,но за мое спокойствие бих искала да си наема доктор.

# 3
  • у нас
  • Мнения: 5 710
Като цяло повечето работа е върши акушерката, ако няма усложнения. По-добре се уговори с акушерка, а пък тя вече работи в екип с доктор  Peace Леко раждане!

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 347
Здравей, мислех че Драгнева ще отсъства в края на март, явно нещата са се променили. Друг лекар, при който ходя е Ризова, но доколкото знам тя също ще отсъства тогава. Аз също се бях насочила към Гамишев като вариант, ако отсъстват те двете, но явно си съвпадат напълно. Термина ми е средата на април, но... някак си мисля, че може още края на март да се случи...
Как така всички по едно и също време? Какви са тези празници?...
Съжалявам че не мога да ти помогна с друга идея... Късмет  Praynig

# 5
  • у нас
  • Мнения: 5 710
На мен и двата пъти се падаха празници - великденски и гергьовден. Но нали затова има дежурни  Peace Но пък имах уговорка с акушерка  Peace

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Съветвам те,да си немеш акушерка!Ак Вацева е много отзивчива и мила. Hug

# 7
  • Мнения: 344
Раждах при Гамишев -секцио.Чувала съм добри отзиви и за Добрин Иванов.Моя приятелка роди при него преди шест дни и е много доволна .Леко раждане ти пожелавам. Peace

# 8
  • у нас
  • Мнения: 5 710
Съветвам те,да си немеш акушерка!Ак Вацева е много отзивчива и мила. Hug

 Peace

# 9
  • Мнения: 9
Лошото наистина е че се падат все празници - 1 март,3 март и 8 март.Термина ми е на 6 и просто с който д-р съм говорила излизат  в отпуск.Надявам се да не оставят някои току -що дипломирани докторчета.Извинявам се за грешката ставаше въпрос за д-р Добрева ,а не Драгнева.Вече доста често чувам за тези ВИП стаи ,но незнам предварително ли се записва за тях или на место се уговаряш.Трябва ли ти да си избереш екипа.

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 347
Изборът на екип няма реална връзка с ВИП отделението.  Можеш да направиш и двете или само едното, не са зависими едно от друго.
Ако искаш да си избереш екип, то това трябва да стане преди да те приемат за раждането, попълват се формуляри в приемната. Специално ме предупредиха за това, когато ходих на отворените врати. А за ВИП отделението можеш да кажеш и като те приемат, поне така казаха. И тогава вместо да те качат на 3ти етаж, отиваш във Вип-а.
За Добрева не съм чувала..., след като е станала грешка, тогава мога да ти препоръчам Драгнева, ако нямаш отрицателно мнение за нея.
Късмет   bouquet

# 11
  • Мнения: 3 621
И аз бих те посъветвала да се уговориш с акушерка, аз съм с много добри впечатления единствено от Батлева, а ако държиш да се уговориш и с лекар аз ти препоръчвам Люцканов

# 12
Здравейте на всички.Не мога да случа на лекар за раждане в началото на м.Март.Д-р Гамишев и Д-р Драгнева са  в отпуск( тогава се падат все празници).Бихте ли ми препоръчали добър лекар за нормално раждане т.е второ.Благодаря предварително.

Аз съм с подобна главоблъсканица с разликата ,че съм за 16.03 и трябва да стискам до 9 ,когато моя лекар Гамишев ще е на линия(надявам се ).Той ше отсъства от 2-8.03.

Нямам алтернативни варианти,от което ме е страх.Всеки ми говори за Вацева.Дайте телефони ако имате,макар че и за нея чух че ако не е на смяна не идвала newsm78

Добрин Иванов ми е другия вариант,но никога не съм ходила при него,не знам дори как изглежда,как ще реагира да му звъня в 90-тата минута.

# 13
  • бургас
  • Мнения: 16
marussia,
аз ходя при Добрин Иванов на ЖК .Частния му кабинет е на Пробуда 46 ,зад МВР точно,
Приема 2 дни в седмицата ат 14.00 дд 17.30 часа , но трябва на място да видиш този месец кои дати ще е в кабинета или звънни на мобилния му0888206806.
Чувала съм само хубави неща от жени, раждали при него , само не знам как са цените за уговорката..за нормално и секцио.
Може някой от форума, който е раждал при него да се включи също.

# 14
  • Мнения: 9
Nefertity за този Люцканов не съм чувала нищо освен ,че д-р Гамишев ми го препоръча на него да се обадя за раждането.Но не го направих,тъй като и мои близки приятелки не го бяха чували.Така че съм с малко резерви за него.А някой знае ли дали има наистина ВИП стаи, тъй като съм навита да си плащам за еденична.

Общи условия

Активация на акаунт