ЗАМЕСТВАНЕ НА ХРАНЕНЕ И КЪРМЕНЕ

  • 369
  • 4
  •   1
Отговори
Мами които кърмите(и тези вече с опит по въпроса който ме вълнува),имате ли изцяло заместено хранене с пюре или още съчетавате и двете?Аз все още не мога да се справя.Тъй като се приспиваме със сукане на практика не мога да кажа ,че съм заменила което и да било от храненетата.Дори и да се храним само с пюре напр. на обяд,след 1 час се приспиваме при което той си сучи като за нормално хранене...как да стане номера?пробвам с вода вместо да кърмя ,но се сърди и не заспива...Моля споделете!

# 1
  • Варна
  • Мнения: 2 133
На около 7 м. все още нямахме напълно заместено кърмене. Към края на осмия може би обедното - зеленчуково пюре, но ако не го доизядеше, пак кърма.

Ще стане от само себе си Simple Smile

# 2
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Ние нямаме заместено хранене(на 8 месеца),нито имам такова намерение.Съветите са до годинката първо да се кърми,после да се предлага твърдата храна,а след годинката - обратното.На практика така до едногодишна възраст няма напълно заместено кърмене.Мисля,че си налучкала правилния вариант Grinning

# 3
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131
Няма заместено хранене още! Първо суче, а пък после ако иска-яде и твърда храна. Живот и здраве от другия четвъртък, когато става на 1 година (!!!) първо ще предлагам пюрето на обяд и после ще кърмя!

# 4
  • Мнения: 4 629
Съветите са до годинката първо да се кърми,после да се предлага твърдата храна,а след годинката - обратното.На практика така до едногодишна възраст няма напълно заместено кърмене.
И аз по тези принципи се ръководя

Общи условия

Активация на акаунт