бременност от донор???????

  • 1 153
  • 5
  •   1
Отговори
Здравейте,след много време и аз реших да пиша при вас...вие сте истински сладуранки Hug Поради причини,независими от мен,със съпруга ми се разделихме след 2год.бебеправене,което така и не бе успешно.Та мисълта ми е такава могали да отида някъде,смисъл в инвитро клиника или болница,да направя каквото трябва за да забременея и има ли варянт това да бъде от анонимен донор.Ако някой го е правил или му се е случвало,моля да ми каже нещо повече и от каде да започна.БЛАГОДАРЯ ВИ.. Hug Hug Hug

# 1
  • Мнения: 4 589
Здравей,

по-скоро анонимен донор мисля и попитай в клиниките по стерилитет.

Успех.

# 2
  • Мнения: 3 294
Както Ники ти е писала , най-добре да посетиш клиника по стерилитет , там ще ти разяснят как протича цялата процедура и ще ти отговорят на всички въпроси . Успех и поздравления за решението  Peace

# 3
  • Мнения: 707
Не знам как точно стоят нещата в БГ, но за Германия трябва да си семейна, за да направят процедурата с анонимния донор. Прави се с цел когато детето стане на 18 години (тогава има право да научи кой е биологичният баща), да не съди донора за издръжка. Когато дамата е семейна, съпругът припознава детето като свое и така се избягва риска за донора. Процедурата не се поема от касата и излиза средно 3000 ?.

Като начало отиди в репродуктивна клиника. Там ще ти обяснят най-точно. Късмет!

# 4
  • София
  • Мнения: 4 884
Няма пречка да си направиш донорска инсеминация,няма законови пречки,няма нужда да си омъжена,желая ти много успех!Излишно е да ти казвам,че това е много крайно решение и трябва да го вземеш след сериозен размисъл,възрастта също не е без занчение!Ако не си притисната от годините по-добре изчакай,може пък живота ти да се нареди и да срещнеш Човека!Каквото и да решиш-подкрепям те с две ръце Hug  bouquet

# 5
  • Мнения: 419
Поздравявам те за решението! Все пак искам да ти кажа, че съм сигурна, че ще срещнеш подходящия човек за съпруг и баща. Всички в този форум разбираме желанието ти за бебе, така че ако нямаш търпение наистина действай, пък дай Боже да се появи точния човек, той ще те приеме и с детенце.
Успех от сърце!

Общи условия

Активация на акаунт