Папкане

  • 486
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 397
Нормално ли е към петия месец да прави по дълги паузи между храненетата. Нали кърмата се усвоява от организма за 2,5 - 3, той сам си беше създал този режим. От три дни яде през 4-4,5часа. От възраста ли е или пак ми върти разни стачки? Ако го карам по-рано плаче. Като чета вашите бебета сучат по-често в горещините, а моето обратното. newsm78

# 1
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Може да не му се яде заради жегите(и моята беба суква 2 минути и се дърпа,защото й е топло) - а и ако си започнала да предлагаш повече водичка заради жегата,може от това да се залъгва newsm78 Не го карай да яде,остави го сам да определя интервала - най-вероятно бързо ще мине периода,само го следи дали пишка достатъчно.

# 2
  • Мнения: 1 771
Може да не му се яде заради жегите(и моята беба суква 2 минути и се дърпа,защото й е топло) - а и ако си започнала да предлагаш повече водичка заради жегата,може от това да се залъгва newsm78 Не го карай да яде,остави го сам да определя интервала - най-вероятно бързо ще мине периода,само го следи дали пишка достатъчно.

Извинявай sis, че ти се намесвам в темата, но бих искала да задам един въпрос. Крис си папка според мен добре и както обикновено, само през деня около 5 максимум 6 хранения, но напоследък памперса му е по сух от обикновено newsm78. Вода бих казала, че не пие само в много редки изключения. Трябва ли да се притеснявам от обезводняване или друго?

# 3
  • Мнения: 980
Извинявай sis, че ти се намесвам в темата, но бих искала да задам един въпрос. Крис си папка според мен добре и както обикновено, само през деня около 5 максимум 6 хранения, но напоследък памперса му е по сух от обикновено newsm78. Вода бих казала, че не пие само в много редки изключения. Трябва ли да се притеснявам от обезводняване или друго?
Точно и аз това исках да питам. Или може би им се изпаряват на дупетата? Ние тези дни сме настинали, не кашля, но носът често й се запушва. И настава един рев... Не съм забелязала да яде по-малко... Ние хапваме поне 7-8 пъти.

# 4
  • Мнения: 4 242
В големите жеги бебетата се потят доста повече и така изкарват течностите от организма. В същото време всичко поето се усвоява бързичко и не остава много за памперса (съдя и по себе си).
Ива суче през час-два, дори пропи и вода от няколко дни, но пампитата и не са особено мокри.

# 5
  • Мнения: 8 451
И при нас е така-доста сухи памперси в сравнение с преди.
Бях започнала да се притеснявам,но ме успокоихте.

Общи условия

Активация на акаунт