какъв заздавител за нокти

  • 2 483
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 446
много ми се разслояват,пия и витамини,но искам и заздравител,препоръчайте ми нещо от което сте доволни

# 1
  • Мнения: 159
Препоръчвам ти едно кремче - Maxi, водят го балсам за здрави нокти. Фирмата е BioTrade, малка кутийка с оранжева капачка.

# 2
  • Мнения: 410
Разслояването може да е и симптом за проблем с щитовидната жлеза,
а иначе - некачествени продукти за нокти.
Игнорирай един по един всеки от продуктите за нокти, които използваш,
и наблюдавай, кога ще спре цепенето им, за да разбереш, кой е кофти продуктът.
Аз така си изпатих от един лакочистител, сега използвам такъв на Констанс Карол и съм доволна.
Купих си заздравител на Перфект, но явно са развалили качеството на продуктите си,
защото не само че не помогна, ами не издържа 8 часа на нокътя ми. Същото важи и за топ-лака им.
А преди бях толкова доволна от Перфект, бяха с трайност 3-5дни!

# 3
# 4
  • Мнения: 641
Имаше един калциев гел на "Перфект".
Мисля,че е добър.

# 5
  • Мнения: 16
На "Перфект" калциевия гел и този със водорасли,също така и маслото за нокти на ''Икаров". Hug

# 6
  • София
  • Мнения: 4 966
Преди и аз бях доволна от перфект.И то много.
Ноктите ми бяха в критическо състояние,целите бяха на люспи от ноктопластиката.За 2 седмици с този заздравител ми се подновиха направо.Мн добър.
Но наистина,сега може и да са развалили качеството.

# 7
  • Мнения: 71
аз съм от година нон-стоп с ноктопластика и като си видях последния път нокътя - целия на слоеве, мек, деформиран Sad Искам да питам за някой заздравител, втвърдител или каквото и да е за да ми станат твърди и здрави ноктите, попринцип са меки тъй че предполагам нещо по-скъпо или няколко неща, незнам - дайте ми съвет

# 8
  • Мнения: 2 926
OPI - скъп е, но е много ефикасен.

# 9
  • Мнения: 1
Имаше един калциев гел на "Перфект".
Мисля,че е добър.

Наистина е добър!

# 10
  • София
  • Мнения: 4 749
Peggy Sage. От една приятелка го знам, ноктите й станаха много хубави след него.

# 11
  • софия
  • Мнения: 33
MICRO GELL 2000 на мен лично ми помогна.Има го в магазините за козметика ДРАКА

# 12
  • Мнения: 113
MICRO GELL 2000 на мен лично ми помогна.Има го в магазините за козметика ДРАКА

  newsm10 и аз съм много доволна от него, предпочитам го пред OPI(последния не ми помогна особено)

# 13
# 14
  • Мнения: 63
OPI - скъп е, но е много ефикасен.

 Peace Ползвала съм го ,и след него не съм имааала проблеми с ноктите,освен ако не ги ударя толкова силно,че да се обърнат и счупят

Общи условия

Активация на акаунт