Какво стана с играта с мечетата на Памперс? - 4

  • 20 189
  • 297
  •   1
Отговори
  • Мнения: 328

МОЛЯ ВИ ПРОЧЕТЕ ПОНЕ ТОЗИ ПОСТ И АКО Я НЯМА ИНФОРМАЦИЯТА ТУК В ТОЗИ ПОСТ ТОГАВА ПИТАЙТЕ - МОЛЯ ВИ ДА НЕ СПАМИ ИЗЛИШНО  Praynig Peace
Здравейте  Hug За да не се задават едни и същи въпроси и едно и също да се отговаря,отварям нова тема,и добавям още малко инфо от предната ни тема /втората Peace/
Не правя никаква реклама просто обобщих от старите тема в кой градове има карти за играта на Памперс,и най честите въпроси  Peace
От старите теми-къде има карти:
Големите Детски специализирани Магазини
София - Щъркел, ул.Нишава, Жабчо, в Надежда-Джшджо и Топчо, в Овча Купел 2-Рума, кв.Света Тройца в новата кооперация срещу 345, бул.Тодор Каблешков-Голям детски хипермаркет до бензиностанция Лукойл, Мара Бунева №52- м-н Мишел
Пловдив - Щъркел, Вис Виталис, Дачи
Варна - Щъркел, Санита, Дрогерия Дермалайт, Смърфи, в предпоследния м-н /считано от светофара/ на редицата на гаражите на Колхозния пазар /май се казваше - Депо бебе център
Бургас - Полием, Синди, Тема
Русе - Слънчо, Далисимо, Щастливо бебе срещу Странджата
Стара Загора - Ам-Ам, Па-Па, Бебе, Пиеро, малко магазинче в кучешката градина
Враца - Мечо Пух
Велико Търново - аптека Асклепий, кв.Чолоковци-аптеката до СВА
Казанлък - Бамби, Мечо Пух
Сливен - Рошкото-срещу градинката
Монтана - бебешки магазин зад Billa
Шумен - Том и Джери
Сандански - Банбино
Плевен - Магазинчето е в уличката на бившия куклен театър или вдясно на МОЛ-а, зад р-т Централ

Често задаваните въпроси:

Копвам от старата тема направо: Peace
Относно тези, които са пратили за проходилка, а поради изчерпана наличност ...не можете да получите...ЩЕ ВИ ЗВЪННЕМ, за да си изберете комбинация от другите играчки равностойна или по малка от 90 точки. Това е решението на Проктър и Гембъл. Ще започнем да ви се обаждаме, след като изпратим и последната проходилка. Вероятно след седмица до десет дни.
Видях на едно-две места...предположения, за нови количества проходилки....НЯМА НИЩО ВЯРНО В ТОВА...писах ви вече, че количествата посочени в правилата са ОКОНЧАТЕЛНИ.



За Турските памперси - Prima са казали че може на 20мечета да има 3-4Турски мечета
Разликата на Турските че на мечетата пиша Actif bebek , а на БГ- Active baby
А за UNISEX направо от предната тема копвам - Да, може да използвате "UNISEX"...след като важат турските мечета е редно да важат и гръцките

Оранжевите опаковки от памперси Нямат мечета, само от мокрите кърпички

1мече от памперсите е равно на 3 точки
1мече от мокрите кърпи е равно на 1 точка

За Плуващо пате са 18 точки
За Пеещите-вибриращи играчки са 36 точки
За Жирафа са 60 точки
За Уокъра са 90 точки

С 1 плик е за 1 играчка,имаме право на 2 играчки да играем

Няма правила за какви играчки играете - може да са 2 еднакви,но разбира се с 2 плика
От промоционалния плик - праща се само картата със съответните залепени мечета /разбира се мечетата за играчката която искате/ и плика който е адресиран до К.Д.
Някой пращат плика като си е така /без марка/,други го пращат - препоръчително или с обратна разписка,но това си го решавате вие.  Peace

Може да изпратите картата и в обикновен плик, просто тогава "отговорността за изписването на адреса е на подателя", както беше писал Ninny.
А иначе адресът е:
Кеър Дайрект ЕООД
ПК 16
1766 София
Рязбира се и марка трябва да си сложите Peace



Предложения за лепенето на мечетата с - Двойно залепващо тиксо, Секундно, Сухо /стик/, Тиксо /парченце малко и завито на кръгче/   Peace

Цифрите на самото мече - не означават точките,а колко памперса има в пакета памперси или мокри кърпи.И на мечетата от памперсите има и друго номерче - то означава размера на памперса.

Тази година куриерската фирма която ви доставя играчката е пак Сити експрес.

В сайта с правилата има нещо ново :
Залепете броя на мечетата, които се изискват за играчката, която искате да получите за вашето бебе, върху картата за лоялност, която сте получили вкъщи по пощата (Януари – Юни 2009) или в магазините (Януари 2009).

Телефона на който си поръчваме картите е 02/4899491  /много се чудех да го пиша ли, но ми омръзна през 2-3 стр. да се пита за него и само да се спамва-нищо лично към никой, но прочитайте поне 2-3 стр по назад Rolling Eyes Sad/

Тай като знам от предната игра ще има пак въпроси-Кой беше номера на Сити в гр.-.......,
затова направо давам линк към куриерската фирма която доставя играчките Ето тук - можете да видите номерата на различните градове  Peace



По желанието на някой мами и с помоща на denica.staneva   Heart Eyes, е да пишем кой и каква играчка е получел  Peace Hug
до тук- Уолкъра - 37 бр.
             Жираф - 4 бр.
             Вибрираща - 1 бр.
             Пате - 1 бр.



Правила са Тук-Играчките ги има в правилата
Старите ни теми Какво стана с играта с мечетата на Памперс?
                            Какво стана с играта с мечетата на Памперс? - 2

                            Какво стана с играта с мечетата на Памперс? - 3

Моля Ви преди да зададете въпрос поне това прочетете  Heart Eyes Hug

Последна редакция: вт, 10 фев 2009, 09:31 от gachoni

# 1
  • София
  • Мнения: 1 535
записвам се да в следя  Grinning  все още си чакаме играчката  ooooh!

И ние още чакаме  Confused
Писмото ми замина още на 26.01 и като чета тук някои мами с писма от тази дата вече са зарадвали дечицата. Днес вече не се стърпях и звънях в Сити (отново) - нямало за мен пратка  Sad.
После звънях и на Кеър - момичето там каза да си чакаме играчката, но не можа да ми каже кога. Дано е по-скоро  Praynig

# 2
  • Банкя
  • Мнения: 823
 newsm08

За да не изглежда като спам, въпреки че според мен gachoni има друг предвид, да обясня, че още си чакам играчката. Предполагам, че забавянето е от куриера, защото в нашия квартал-село всичко става по-бавно и всички ни откриват много трудно. Rolling Eyes

Последна редакция: пн, 09 фев 2009, 16:03 от Акси

# 3
  • Мнения: 3 695
Авторката помоли да не спамите, и въпреки това пак се почна с емотиконите и записванетоdoh
Надявам се довечера картата да е в пощенската кутия и утре да засиля мечоците.  Praynig
Ние уокър си имаме абсолютно същия, така си стои необезпокояван в ъгъла от доста време. Но се надявам жирафът, ако го получим, да зарадва малката.  Peace

Последна редакция: пн, 09 фев 2009, 16:01 от tini-mini

# 4
  • Мнения: 814
 И аз най накрая събрах мечовците за уокър. Дано само да не е изчерпан Praynig

# 5
  • Мнения: 136
И аз най накрая събрах мечовците за уокър. Дано само да не е изчерпан Praynig
В предната тема беше писано да не се пращат писма за уокъри.Сори,но няма да се вредиш мила,по-добре си прати за друга играчка Peace

# 6
  • Мнения: 79
Здравейте, искам да ви попитам нещо тъй като сега започвам да събирам мечета(чак сега разбрах) на опаковките от памперси има по две мечета. Това какво означава две мечета от една опаковка= 6 точки ли

# 7
  • София
  • Мнения: 1 535
Здравейте, искам да ви попитам нещо тъй като сега започвам да събирам мечета(чак сега разбрах) на опаковките от памперси има по две мечета. Това какво означава две мечета от една опаковка= 6 точки ли
Peace

1 мече от опаковките на памперсите е 3 точки
Ако ползваш големи пакети - 2 мечета х 3 точки = 6 точки

# 8
  • Мнения: 439
Здравейте, искам да ви попитам нещо тъй като сега започвам да събирам мечета(чак сега разбрах) на опаковките от памперси има по две мечета. Това какво означава две мечета от една опаковка= 6 точки ли
1мече от памперсите е равно на 3 точки
1мече от мокрите кърпи е равно на 1 точка

# 9
  • Мнения: 41
Записвам се и аз да следя темичката. Днес се обаждах на ДК,но писмата от миналата седмица не са обработени още,можем да звъним в четвъртък за инфо. Дано да са останали още някоя друга проходилка! Praynig

# 10
  • Мнения: 79
Здравейте, искам да ви попитам нещо тъй като сега започвам да събирам мечета(чак сега разбрах) на опаковките от памперси има по две мечета. Това какво означава две мечета от една опаковка= 6 точки ли
Peace

1 мече от опаковките на памперсите е 3 точки
Ако ползваш големи пакети - 2 мечета х 3 точки = 6 точки
Благодаря!

# 11
  • Мнения: 5 591
Записвам се и аз да следя темичката. Днес се обаждах на ДК,но писмата от миналата седмица не са обработени още,можем да звъним в четвъртък за инфо. Дано да са останали още някоя друга проходилка! Praynig

ПОзволявам си цитат от мин. тема:
Отговарвяйки като цяло за този проект, все си мисля, че знам нещо...
ЦЯЛОТО КОЛИЧЕСТВО Е 303 Бр. ни повече, ни по-малко. Вие и още 14 майки сте в положение на изчакване, защото неочаквайки да играете 80% само за проходилка, не бяхме взели всичко в наш склад. В момента изчакваме да ни пратят ОСТАТЪЧНОТО количество до 303.
Тогава и вие ще си получите играчката. След това (след като изпълним втория списък) остават едни около 40 броя, които ще се разпределеят в писмата пристигнали на 2.02
От 2.02 има около 100, които са за проходилки, както разбирате, само за 40% от тях ще има...на другите ще се обадим....и.т.н.

РАЗБЕРЕТЕ НАЙ СЕТНЕ...НЯМА ДА ИМА ПОВЕЧЕ ПРОХОДИЛКИ ОТ ПОСОЧЕНОТО В САЙТА

Та,мила ми joy1- Дано,дано....ама надали  Wink

# 12
  • Мнения: 110
Честито на всики до момента получили играчки а на другите успех Simple Smile

# 13
  • Мнения: 516
Ninny, благодарим за актуалните новини  bouquet
Още един въпрос Mr. Green Тази седмица на кого ще се пращат играчки( писмата пристигнали от коя до коя дата)? Някъде мернах 02-06, но не знам колко е достоверно.

# 14
  • Мнения: 5 026
Сутринта казаха,че още не са обработени писмата 2-6.02, както се разбира уолкъри ще има за малка част от писмата от 2.02. Останалите ще трупаме от останалите играчки в излишък.
И не мога да се начудя на нещо-в Плевен пуснаха карти едва миналата седмица, картите от ПГ още не са дошли-е, как да успеем да си вземем проходилка? Малко недообмислено.

Общи условия

Активация на акаунт