какво АМ да избера

  • 6 027
  • 47
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 864
здравейте,
до сега с бебка се кърмиме само. скоро обаче май щ0е се наложи да давам АМ и да се отбиваме.
чудя се с какво АМ да дохранвам. Питах педиатърката - отговорът и беше- всякакво. е да де ма така ми е трудно да преценя и избера.
ще се радвам да споделитевие какви АМ ползвате и то кои сте доволни.
предварително мерси:)

# 1
  • Мнения: 27 524
Единица при всички положения, като за начало  Peace
Иначе по нови препоръки - Лактана Био или розов Хип  Peace

# 2
  • Мнения: X
Ето една тема, прясна, прясна - Как избирате какво АМ да давате?

И на почти осем месеца не е за единица, а направо за двойка.

# 3
  • Мнения: 27 524
И на почти осем месеца не е за единица, а направо за двойка.

Не е вярно  Naughty При излючително кърмени бебета, дори и на годинка, се стартира с единица  Peace Hug

# 4
  • София/Севлиево
  • Мнения: 10 930
Хип с пробиотици(розов).

# 5
  • Мнения: 681
Всеки ще ти каже различно,консултирай се с педи,ако искаш  Rolling Eyes Аз лично давах на дъщеря ми Милумил  Peace

# 6
  • Временно
  • Мнения: 788
И на почти осем месеца не е за единица, а направо за двойка.

Не е вярно  Naughty При излючително кърмени бебета, дори и на годинка, се стартира с единица  Peace Hug

Аз я започнах с Хип 2,малко след 8-ия месец.Беше само на кърма преди това,но захранена с млечни каши.

# 7
  • Мнения: 165
Каквото и да дадеш, няма да сгрешиш. Лактана био и розов Хип са с пробиотици, но Хип е малко по- гъсто мляко. Peace

# 8
  • Мнения: 770
Води се по детенцето-то ще ти покаже кое му най-добре!Колко млека сменихме докато си намерим нашето....но след като го намерихме нямахме проблеми с акото вече-то не беше слуз, то не беше черно ако!А дали 1 или 2 незнам, според мен би трябвало 2!

# 9
  • Мнения: 2 960
Моят син е  фен на розовия ХИПП-с пробиотик.От раждането си е на това АМ !!!

# 10
  • Мнения: 552
И на почти осем месеца не е за единица, а направо за двойка.

Не е вярно  Naughty При излючително кърмени бебета, дори и на годинка, се стартира с единица  Peace Hug
Тук съм съгласна с Блонди.Аз също знам,че при изключително кърмени бебета в началото се дава 1ца с цел да се избегнат евентуални алергини реакции,а и за по-лесна прерабтваща адаптация на стомахчето.Е,1ца,доколкото на мен ми е известно,е желателно да се дава само в началото-първите 1,2 седмици.
Иначе синт ми пие Лактана Био,изключително съм доволна Peace

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Аптамил или Милумил Peace

# 12
  • Мнения: 6 711
Аптамил първо, но не го хареса и минах на Милумил Simple Smile

# 13
  • Мнения: 2 334
Мой съвет е да започнеш с Лактана био1 или розов Хипп1  Peace

# 14
  • Мнения: 405
Питах педиатърката - отговорът и беше- всякакво.
Е, каква е тази педиатърка бе?! Как може така да ти отговори?! #CrazyВсе пак тя е човека, който би трябвало най-добре да знае, а не ние тук във форума защото не може просто така да избереш...хоп, и готово! Naughty

Общи условия

Активация на акаунт