цвета на акото при бебета

  • 6 469
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 20
Здравейте на всички. Въпроса ми е към опитните майки или които са имали подобен проблем с акото на бебето. От снощи акото има тъмно зелен цвят newsm78. Утре сме при педиатър-ката за преглед но се чудя дали да и се обадя още днес, все пак ако може да ми кажете от какво може да е ще съм Ви благодарна Praynig

# 1
  • Разград
  • Мнения: 2 102
А колко е голямо бебето? Кърмиш ли го?

# 2
  • Мнения: X
Случва се, може да е от претопляне, може от колики, може да е попреседяло повече в памперса. Може да е всякакъв цвят, само не черен.

# 3
  • Мнения: 20
Да кърмя го утре става на 7 месеца. Захранвам го но много по малко Той е привърженик на гърдата Mr. Green

# 4
  • Мнения: 20
често сменям памперс а той седи по 30мин. без преди да сложа новия. в чудо се видях с това положение. И да отбележа от няколко дена го мъчат венците още няма зъбки но му е дискомфортно

# 5
  • София
  • Мнения: 1 185
Зеленото ако може да е от храна, от инфекция или просто така! Най-важно е сега да се обадите на педи и да го види! Запазете един памперс, ако иска изследване! Дано не е нищо сериозно!  Hug

# 6
  • Мнения: 13
Според мен цвета не е тревожен, но ако продължи - задължително се консултирай с педиатър  Simple Smile

# 7
  • Мнения: 229
Не се притеснявай .Моят син до 5 месец му беше зелено акото и педиатърката му изписа лечебна хумана , която в интерес на истината не промени нещата.След 5 месец всичко се нормализира

# 8
  • Мнения: 7 723
Ако няма слузести или кървави жилки в акото, тогава не е притеснително.
....и други тоналности на акото ще срещаш. Споко  Simple Smile

# 9
  • Мнения: 20
(Ако няма слузести или кървави жилки в акото, тогава не е притеснително.
....и други тоналности на акото ще срещаш. Споко  )
Педиатърката каза същото, Благодаря Ви

# 10
  • Мнения: 1 558
И при нас е тъмнозелено на цвят Peace

# 11
  • Мнения: 267
И на Божидар акото от време на време е зелено,но преди да го оперират от херния на 2 мес.,акаше само зелено и то доста зелено  Mr. Green.Сега се случва рядко и то ако не е акал предния ден.

# 12
  • Мнения: 64
На моето бебе на 2-пъти акото му беше сиво или тъмносиво(на АМ сме от раждането и от 4-ти месец съм захранила),това притеснително ли е? newsm78
Сега е станал доста раздразнителен ,говорих с педиатъра и той ми каза ,че може да са зъбки.Ама аз пак да попитам...

Общи условия

Активация на акаунт