В СЕДМИЦАТА НА ЛЮБОВТА, КОЙ ЩЕ ВИДИ ВТОРАТА ЧЕРТА? /09.2-15.02.09г./

  • 13 655
  • 428
  •   1
Отговори
  • Видин
  • Мнения: 961
Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Добро утро! Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover



Хайде да си пожелаем нова и изпълнена с любов,
и резултат от нея седмица! Wink
Късмет, момичета!
Hug Peace Hug

# 1
  • Мнения: 196
Благодаря за кафенцето Жаки. Flutter
Мисла че имаш поетични заложби с това заглавие на темата!
Пожелавам на всички една успешна и влюбена розова седмица с много положителни  EFP
много  Hug от мен!  love001

# 2
  • Мнения: 879
Добро утро, момичета! На мен ми е малко рано за цикъла, очаквам го най-рано другата седмица, н се включвам тук при вас, защото ми харесва компанията. От минала седмица меря БТ, в петък бях на изследвания за кръв и урина. А след малко имам час за гинеколог. В момента съм на 19 ден от началото на цикъла, и се надявам всичко да е наред при прегледа. Мисля за цитонамазка и микробиология!
Успешен ден на всички!!!   bouquet   bouquet   bouquet

# 3
  • Мнения: 568
Хайде, цоп и аз в новата темичка  Flutter
Жаки, мерси за кафенцето!
Аз в седмицата на любовта очаквам да видя втората черта, но на ову теста  Crazy Надявам се, че както на Коледа, така и на Свети Валентин стават чудеса!!!
Пожелавам на всички хубава седмица, успешен лов и много двучертичкови тестчета!!!  Hug

# 4
  • Мнения: X
Добро утро момичета!
Пожелавам ви една прекрасна и много резултатна седмица  Hug
*Жаклин*, както винаги кафето и закуската са страхотни Hug

# 5
  • Мнения: 2 270
Добро утро!  bouquet
Успешна седмица на всички! Praynig Praynig Praynig

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Добро утро!Хубава седмица от мен! Hug
Жаки.благодаря за темичката!

# 7
  • София
  • Мнения: 561
Добро утро!!!
Жаки, мерси за хубавата тема и за кафенцето!!!
Пожелавам много топла, усмихната и успешна седмица на всички!!! Hug Hug Hug Hug Hug
Мамбина, радвам се много, че са по-добре нещата!!! Почивай си повече!!! Hug Hug Hug

# 8
  • Мнения: 33
Добро утро и от мен!

Благодаря за кафенцето и закуската-страхотни са! Hug
На всички момичета пожелавам една страхотна влюбена,усмихната седмица и много положителни тестове!  love001

# 9
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Добро утро и от нас!Пожелавам ви успешна и усмихната седмица, изпълнена само с положителни емоции и тестове, разбира се  Mr. Green
ПритиCrazy не съм забравила,че още чакаме снимки на кучо  Twisted Evil
Жаки, как си, слънце?Много хубаво заглавие, както винаги  Hug
Момичета, гласувайте на http://www.new7wonders.com/ за Белоградчишките скали, вече сме на 4-то място  Party Дано успеем да влезем в 7-те чудеса на света

# 10
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 307
Добро утро, милички! Сигурна съм, че ни очаква една страхотна седмица с много положителни емоции и положителни тестове!  Hug

Нямам търпение да ви видя утре на срещата!  Laughing
Жаки, благодаря за глътката свежест сутринта!   bouquet
бебе26, безпроблемни изследвания! Peace
desitalee, хайде да уловиш овуто и вперьод (така ли се пишеше?  newsm78) на лов.

# 11
  • Мнения: 2 270
...ПритиCrazy не съм забравила,че още чакаме снимки на кучо  Twisted Evil
...

# 12
  • Мнения: 3 695
добро утро и успешна седмица  Hug

# 13
  • Мнения: 568
Мерси, Миле, "вперёд" се пише на руски, а иначе на български точно си го докарала откъм транскрипция  Mr. Green Направо ви завиждам за срещичката утре! Хубаво да си изкарате и много да се наприказвате!  Hug  Hug Hug
Прити, голям сладур е кучо!  Party

# 14
  • Видин
  • Мнения: 4 921
ААА, Прити, страхотна е   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт