Има ли дами които са си правили БЛЕФАРОПЛАСТИКА

  • 183 894
  • 752
  •   1
Отговори
  • Мнения: 389
Много моля ако има дами които са си правили такава процедура да споделят
Сериозно обмислям да си направя накава козметична операция и ми трябват съвети и мнения.
 

# 1
  • Мнения: 367
За първи път я чувам тази дума  Laughing, какво представлява процедурата?

# 2
  • Мнения: 389
операция на горния или долния клепач за премахване на т.н. торбички
при мен са много ясно изразени горните и с времето стават все повече
затова се замислям да ги махна

# 3
  • София
  • Мнения: 327
Да , правих си преди 1 година.
Разбира се е добре да се направи когато една жена наистина има нужда от това. Доволна съм и съм със самочуствие. Преди тази операция просто не можех  да се гледам в огледалото ,  като бях направила преди това фейс лифтинг.  Нахлупените ми върху очите клепачи ме дразнеха страхотно.  Само в това се вторачвах и се реших. Трябва много силно да искаш да промениш нещото,  което не харесваш за да се решиш на операция. Помисли и тогава вземи решение. Направи сметка, че около 20 дни трябва да ограничиш контакти или  да вземеш отпуска. Успех!

# 4
  • Мнения: 389
Благодаря  ти  krater
може ли да ми кажеш къде си прави корекцията и цени ако може
Решението не го обмислям отскоро .Ужасно  ме дразнят и бих приела неудобствата от операцията без
проблем .но след това ще се чувствам спокойна .Мисла че  го дължа на себе си

# 5
  • Мнения: 2 386
Познавам мъж, чиято суетност се простря и до направа на блефаропластика. Имай предвид, че остават грозни операционни белези, които се виждат отблизо, когато си със затворени очи. Това ли искаш да вижда мъжът до теб всяка сутрин? Помисли добре дали си заслужава - тъканта е много фина и следите не се заличават.

# 6
  • Мнения: 12
Познавам мъж, чиято суетност се простря и до направа на блефаропластика.

Олеле  ooooh!

Когато човек има характерен фейс, има само едно правило: Work it.

# 7
  • Мнения: 62
Да майка ми си направи и сега се чувства много добре без торбичките,каквото и да направи тя с тези торбички изглеждаше много изморена много по възрастна ,тя се подмлади с 5 г. ,тя се възстанови за около 2 месеца,и след това чувстваше леко болка когато си миеше лицето ..Не е скъпа операцията но да се решиш е трудно .Ако си от Пловдив мога да ти помогна ,и ще ти дам нужните координати .
Относно белезите дето някои казал че има нищо няма абсолютно о нищо не може да се различи.

Последна редакция: пт, 13 фев 2009, 10:37 от redjinaa

# 8
  • Мнения: 2 386
Искаш да кажеш, че лъжа?

Мъжът го познавам добре и знам какви белези има, когато премигне. Говорим за мастна тъкан в горни клепачи, пластиката е правена от водеща клиника в САЩ (Атланта).

# 9
  • Мнения: 62
Ева- Не съм казала че лъжеш,казах че не вярвам ,майка ми няма никаква следа ама никаква ,и аз майка я виждам всеки ден и  всеки час .Но може би зависи от нещо което ние не знаем

# 10
# 11
  • София
  • Мнения: 327
Borondy , съжалявам че не отговорих навреме. Ако наистина те дразни не се колебай. Аз правих при Виолин Петров преди почти 1 година. Много съм доволна. При него отидох защото ме прие веднага , като ме заведе негова близка и моя приятелка. Казах му ,че ми е спешно..... Просто исках да ползвам някакви празнични дни за да взема по-малко отпуска - около 3-ти март май беше.  Това за белезите и за някакви болки са глупости. Аз го изпитах и е почти нищо в сравнение с фейс лифтинга. Цената беше около 3200 лв.-горен и долен клепач. Ако искаш ще се срещнеме да ти покажа резултата- великолепно.  newsm10

# 12
  • Мнения: 2 386
Абе вие чувате ли се? При кои точно нарушавания на цялостта на кожата не остават белези?! И ако беше така нямаше ли всички операции да са такива? Остават, естествено, но на горен клепач се намират точно на сгънката м/у очната ямка и основата на клепача, затова и не се вижда в ежедневието, но това не значи, че не са там. Освен това като спиш, като лежиш до половинката и като премигваш за по-дълго се вижда, ако се вгледаш - повтарям, че познавам мъж с блефаропластика, който не се гримира (естествено) и ясно си личи, като се вгледаш и ти покаже. Това все пак е лицева тъкан, чувствителна, която не получава и слънчева слветлина и не се заличава с времето. Вие си решавате дали да го направите, но първо прочетете и линка по-горе и запомнете, че няма опрация без белег.  Stop

# 13
 Направих блефаропластика на горни клепачи  на 12 януари тази година, болка нямаше, оток за около 3-4 дни и премина в леко мораво оцветяване, вече е леко розово, нанасям сутрин и вечер Dermatix, супер е. Проблема ми е, че доктора е направил различен разрез на едното око, извън гънката, към веждата нагоре, и е отнел по-малко материал. Сега едното око е стегнато, изглежда добре, а другото е "хлабаво" и веждата е по-нагоре. Няма да напиша името на доктора, защото е ужасно ако се разчуе, нали........ , но мой съвет: направете си тази
операция,  без предоверяване и задължително след като се убедите, че човекът МОЖЕ и няма да ви орезили.
Проверете всичко до най-малки подробности. Не лягайте на масата преди да сте сигурна, че това което е нарисувал ви харесва. Мислете с главата си е не се замайвайте от комплиментите на хирурга, защото ще сгрешите. #Crazy

# 14
  • Мнения: 2
 Rolling EyesЗдравейте, мили дами:)Има ли някоя, която е правила блефаропластика на долен клепач при доц.Емил Георгиев.Дайте мнение, моля Ви, конкретно за него  и как се е справил с точно тази операция, ако има такива, които са я правили при него.Благодаря предварително:) Hug

Общи условия

Активация на акаунт