за мамите от италия

  • 716
  • 4
  •   1
Отговори
Здравейте на вси4ки Simple Smileтоку що се вклю4их във форума, досега само влизах и четях много ми е интересно но имам един въпрос към мамите от Италия и по конкретно от Верона.
Предстои ни пътуване с цел обучение и стаж за около три четири месеца във Верона, имаме детенце, което след месец ще наварши две години, бабите и дядовците са съгласни да я гледат за този период, но колегите и по точно шефовете ни,които са италианци им се струва доста странно това и разуеждават ни да я вземем с нас като твардят че може да я запишем на детски център да я гледат през деня а ние да си учим и работим newsm78. Моля ви кажете ми как стоят нещата там защото сме обаркани с мъжа ми  а и за първи път ще бадем в Италия. Предварително Ви благодаря

# 1
  • Мнения: 3 425
По-добре питай и в темата ни,т.е. на италианските мамита;)Wink

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=369833.0

# 2
  • Мнения: 5 710
Аз не бих местила детето за 4 месеца.
Не разбрах за градина ли става въпрос или за някакъв тип почасово гледане ( бейби паркинг, лудотека ..), т.е какво са имали предвид с това предложение за дете на 2.
И двете алтернативи ще ви струват няколкостотин евро месечно. Във Верона не знам какви са цените, почасовото гледане тук се движи около 10 евро на час, детска градина 600-700 евро.

# 3
  • Мнения: 653
питай Шефовете какво имат предвид? може да имат неЩо фирмено...

# 4
Благодаря Ви за отговорите Simple Smile Sunglassesпитахме шефовете ни и имат предвид  детска градина, но вече решихме по-добре детенцето да остане в България засега.

Общи условия

Активация на акаунт