ВИДИНското малчуганче, голямо е калпазанче.

  • 9 607
  • 289
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 2 657
пу първа Laughing

# 2
  • Видин
  • Мнения: 4 921
 Hug тука съъъъъъм  Crazy
Смейте се вие на мой гръб  Crossing Arms ама аз оня ден така се ядосах след инспекцията че съм ревала цял след обяд и даже почнаха болките пак  Confused
Не мога да си представя като дойде времето да почне да ми дава съвети как да си гледам детето как ще се удържа да не я пребия  hahaha

# 3
  • UK
  • Мнения: 1 351
третааааа  Joy
 Абе нали вече изписваме до 20 темите не до 15  ама то до 20 няма да можем май година да изпишем  ooooh!

 
Не мога да си представя като дойде времето да почне да ми дава съвети как да си гледам детето как ще се удържа да не я пребия  hahaha

 Повярвай ми щом аз не съм я прибила до сега и ти няма  Crazy

# 4
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Като гледам Дядо Коледовската колко време стоя, то ще дойде време за Великденска докато я изпишеме  hahaha
Меги, намери ли формата за торта  Joy

# 5
  • Мнения: 720
Пуснах сега темата, защото Дядо Коледа никак не е актуален. Поради тази причина и заглавието на новата не е обвързано със сезони, празници и т.н.

Форма за блатове нямам, аз си ги првя в обикновенна тава.

Туй свекитата са голяма работа.  Crazy Аз на моята и се впечатлявах в началото като ми даваше съвети, после почнах директно да си й казвам, че стова съм съгласна, с това не, без да си го сладам присърце. Гледам, че вече не дава много акъл. Иначе ми помага за детенце, и то много.

# 6
  • UK
  • Мнения: 1 351
Като гледам Дядо Коледовската колко време стоя, то ще дойде време за Великденска докато я изпишеме  hahaha
Меги, намери ли формата за торта  Joy

 не бе още чакам някоя мацка да ми каже че има ама няма май  Cry

# 7
  • Мнения: 2 657
аз моята я убивам с мълчание и безразличие....Добре,че Орлин ме подкрепя,че до сега да сме се развели много отдавна.....А и той в кюпа с безразличието,абе с две думи,за нас не съществува Wink

# 8
  • ВИДИН, 10 км след края на света
  • Мнения: 55
натропа ли се дядо Коледа най-после  hahaha Joy
така е по-добре, неутрално заглавие, може да си го влачим до 20-та страничка  Peace

моята свеки е злато, дава пари, а не акъл. идва за по няма и час и се занимава с детето. обаче са ми много пакостливи, това й е кусура, учи го на разни дивотии, дето аз му забранявам, ама аз си й казвам направо - това не позволявам, тук не се пипа, "вие друга работа нямате ли си та с това се занимавате..." уж на майтап, ама сериозно, и тя се съобразява доколкото запомни...
ама и Валката много я обича, щото при нея вървят всякакви изпълнения, и като я види са едни радости и почва да дивее. аз се оттеглям в другата стая да опъна крачета и само слушам "-не баби, не, неее, ау баба си мисли че детето е добро, не не ненененееееееееее не там мама ще ни бие неееееееее"  hahaha Joy
кво да ги правиш... деца  Crazy

# 9
  • Мнения: 1 410
 hahahaОт снощи съм на вълна "свекърва".Влизам при вас и какво да видя - нищите темата.Сладурки!

# 10
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Еее сподели де  Crossing Arms

# 11
  • Мнения: 1 410
То моето не е за разказване!Само да спомена ,че чете вестник "Психо","Феномен","Врачка" - правете си изводи.Един ден като съм на муза ще разказвам да се посмеете .Сега съм бясна!

# 12
  • Мнения: 2 657
Чакай да те успокоя-и моята е по врачките,ама всичко което прави ще и се върне 100-ратно,убедена съм Mr. GreenА "психо"не чете,щот си е психясала по принцип...

# 13
  • ВИДИН, 10 км след края на света
  • Мнения: 55
Само да спомена ,че чете вестник "Психо","Феномен","Врачка" ...

 hahaha Joy
браво на жената, има интереси  Crazy
моята не се занимава и не разбира от окултни науки. онзи ден бяхме обаче в едно село на гости на някаква леля на мъжо, и там бабичката била много суеверна и имала желание на края на гостето да "бае" на Валето, че имало много хора на "партито" и му се радвали и го зяпали. това ми го казва свекито, аз като чух, ми стана супер смешно, но категорично казах, че нема да стане... и въпреки това на тръгване бабето както ни казваше чао като почна пу-пу, мрън мрън...
аз лично не вярвам на такива работи, но на много хора им "помага" явно  newsm78

# 14
  • Видин
  • Мнения: 685
Чакай да те успокоя-и моята е по врачките,ама всичко което прави ще и се върне 100-ратно,убедена съм Mr. GreenА "психо"не чете,щот си е психясала по принцип...
Eми прати я при мама де Crossing Arms     hahaha Joy hahaha
Айде честита ни нова темичка,Ели bouquet, ти къде се изгуби?И пожелавам да изпишем темата докато поне една от нас, 3-те бремелинки, да роди Mr. Green
Айде лека вечер от мен, отивам да видя дали и Петьо не е заспал с Марти newsm78  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт