Аборт, къде?

  • 8 559
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 40
Здравейте момичета,
ох проблема е голям. Мисля че съм бременнам ходих на генеколог каза ми че все още не вижда бременност, но вече 2-ра седмица ми закъснява  ooooh!
Проблема е че няма как да задържа бебето Cry Съпруга ми е без работа, а аз съм в майчинство. Детето ми е на година и половина. Имах много тежко секцио и генеколога ми каза че е абсолютно забранено забременяването преди 2,5год.
Ох .......... ooooh!.....та въпроса ми е къде ще ми препоръчате да направя аборт, кажете ми лекар и болница в София. Цена на процедурата?


Ще помоля тези които ще ме нападат или разубеждават да не го правят. Достатъчно ми е тежко, вече втора седмица не мога да си намеря място не спя не ям. Много тежко е да вземеш това решение особено ако детето е желано,...............но е прекалено рано Cry и в много неподходящ момент.

# 1
  • Мнения: 9 973
здравей,попитай АГ-то може ли да ти даде направление за аборт(дават ли? newsm78).Цените са над 250лв. в болниците,а на частно в някой кабинет сигурно пак толкова ще ти вземат

# 2
  • Мнения: 9 814
Аборт ще ти направят във всяка една държавна болница в София, която има гинекологично отделение.
Най-добре обаче питай лекаря си. Особено след като си имала тежко раждане и забрана за забременяване.

# 3
  • София
  • Мнения: 43 904
И все пак - пожелавам ти да не си бременна....има я и тази вероятност все пак....все още...
направи си кръвен тест.

иначе можеш и в шейново и в МД, и в  тина киркова и навсякъде другаде....където има АГ отделение...

# 4
  • Мнения: 1 195
Кафе-кафе, моя позната беше ходила в майчин дом, но зас ъжаление не знам повече подробности Sad
 Пожелавам ти успех   bouquet

# 5
  • Мнения: 40
Момичета благодаря за информацията   bouquet

# 6
  • София
  • Мнения: 679
В Шейново аборт по желание 150лв., по медицински показания е безплатен.

# 7
  • Мнения: 40
Вилли благодаря   bouquet

А някой може ли да ми препоръча лекар? Никога до сега не съм ходила в Майчин дом и не знам към кой лекар да се обърна Embarassed


Искам да ви благодаря за разбирането и за това че няма нападки   bouquet
Много ви благодаря bowuu

# 8
  • София
  • Мнения: 12 551
Аз ти препоръчвам да отидеш в Окръжна болница. Потърси д-р Жекова - завеждащ на родилното. Абортът е 150 лева.

# 9
  • Мнения: 40
Много,  благодаря Нана   bouquet

# 10
  • Мнения: 40
Здравейте момичета Hug
искам да ви благодаря за подкрепата Hug
В карайна сметка се оказа че не съм бременна, сега ще си правя изследвания на хормоните, т.к. според лекаря всичко е наред и не може да разбере от къде идва проблема Rolling Eyes

# 11
  • София
  • Мнения: 43 904
Е, това донякъде е хубава новина  bouquet поне аборт няма да правиш, въпреки, че неизвестността също не е приятно нещо, още повече, като става дума за здравето ти...

Дано да разберат бързо и да не е нещо сериозно... Hug Hug Hug

# 12
  • Мнения: 40
Angel_Dust благодаря за подкрепата  Hug

# 13
  • Мнения: 1
Здравейте виждам,че темата е стара.Но моля помогнете.На 18 години съм.Имам пиятел от две години.И сега се случи.Генеколога ми  препоръча да почакам,защото детето ми е едва една точица и още не е 100% сигурен.Теста ми е положителен.Не съм от София.Не мисля че в моя роден град има лекар на които мога да се доверя.Препоръчаите ми специалист,които може да ми помогне,в столицата.При това в бъдеще искам да бъда майка,когато съм готова. Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry

Общи условия

Активация на акаунт