Изгубено куче немска овчарка- намерено! :-)))

  • 3 421
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 749
Момичета,имам нужда от помощ!
Мъжът ми изгуби кучето!Извел го без повод,той хукнал подир някаква котка и....дотам.
Направо ще пейстна дадената от мен обява:

На 5ти февруари т.г. вечерта е изгубена мъжка немска овчарка на 1 год. В района на 111 блок в кв.Х.Димитър(до магазин „Европа”).Има татуировка на вътрешната част на дясното ухо с No 74666. Кучето е с чупен ляв заден крак и са му сложени 2 пирона,заради което се нуждае от по-специални грижи!!!



Ето  и снимки:





Ще съм благодарна на всякаква информация!

Последна редакция: нд, 08 фев 2009, 14:18 от Erica

# 1
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Дано , добри хора са  намерили кучето.  Praynig
Надявам се да видят и обявата и да го върнат.  Peace
Много е красиво и аз имам немска овчарка на година и три месеца.  Peace
Успех от сърце ти пожелавам.  Hug

# 2
  • Мнения: 1 749
Благодаря!И аз това си пожелавам.... Confused

# 3
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Разлепи обявата по входове , по стълбове , бе къде може и се сетиш.
Дано , ще се моля да върнат кучето.  Praynig
То е за това май е най-хубаво и чип да имат кутретата , ма нейсе.  Thinking
И наща госпойца е само с номер на ухото , но пък тя беснее из двора и я е страх да прекрачи портата.  Crazy Ето я , то не ти е до нея , но....  http://www.snimka.bg/album.php?album_id=333645&pid=10176010

# 4
  • Cофия
  • Мнения: 1 211
Стискам палси да го намерите!!!

# 5
  • Мнения: 4 585
Белким ако го намерите, започнете да го разхождате на повод, както си му е редът.
Иначе е красиво куче, ако го намеря, не бих ви го върнал.

# 6
  • Мнения: X
Добре са те посъветвали да разлепите снимки в района където е изгубено, пишете и възнаграждение, че хора всякакви.
Успех, дано се намери.  Hug

Може да пуснеш обява и тук. http://www.bezdom.info/

# 7
  • Мнения: 197
Китана, ужасно съжалявам за случилото се!!! SadНяма ли възможност да се върне сам?
Дано се върне по- скоро при вас по един или друг начин Peace
babka_jabka, голяма е красавица и твоята госпожица!
Заповядайте в нашата темичка
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=364494.0
 Hug

# 8
  • София
  • Мнения: 1 508
Мъжът ми изгуби кучето!Извел го без повод,той хукнал подир някаква котка и....дотам.

Ах тези мъже  Rolling Eyes

И моят веднъж изгуби кучето - изведе го на полето по време на новогодишните гърмежи, и то от страх хукна в неизвестна посока. Слава Богу, прибра се живо и здраво след два дена.

От все сърце се надявам бързо да си го намерите  Hug

# 9
  • Мнения: 453
Как се казва? Аз живея в Суха река, ще се оглеждам!

# 10
  • Мнения: 1 749
Белким ако го намерите, започнете да го разхождате на повод, както си му е редът.
Иначе е красиво куче, ако го намеря, не бих ви го върнал.
Simple Smile Той няма да се даде "без бой".
Разлепих обяви още преди да пусна тази тук.Надявам се дори ако го е взел някой,да има предвид проблемите с крака му.... Confused

# 11
  • Мнения: 1 749
Благодарение на един добър човек,който ни съобщи ,че го е видял и ,разбира се,на бързата ни реакция,кучето се намери днес сутринта!
Много благодаря на всички,които ни стискаха палци!
Това се оказа разказ с чуден край! Heart Eyes
Не можахме да му се нарадваме!А и той на нас също.Бил е близо до вкъщи.Заварихме го да си играе с други кучета,което си мислехме,че е невъзможно.

# 12
  • Мнения: 4 785
А сега един съвет от мен - сложете му чип. Ако пак го изгубите ще го намерите за отрицателно време.

По принцип ако си платите данък за домашен любимец в Общината, а мисля, че беше 10 лв. му слагат чип, обезпаразитяват /то едва ли има ма не е лошо да вземе едно хапче за всеки случай/, но мисля, че искаха и кастрация....

# 13
  • Мнения: 1 878
Много се радвам , да прочета че краят е бил щастлив Peace

# 14
  • Мнения: 4 585
Като водят свободно съществуване 6-7 дни, кучетата вече предпочитат полугладно съществуване, но на свобода. Избират свободата и глутницата пред осигурената квартира и храна.
Важното е, че всичко е свършило добре. Защо на втората снимка ми се струва малко изгърбено.
Това типичната му поза ли е, или случайно.
Ако можеш изтрий си телефоните, ако не - помоли мод.
Идеален обект сте за телефонни измамници.

Общи условия

Активация на акаунт