Удължаване на косата- 11

  • 139 867
  • 757
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 435
Айде на новата темичка за удължени коси, момичета






Ето как трябва да изглежда четката за удължена коса

Коси на треси                                                                                                               



Фиби за тресите




Кичури




Още един вариянт,с по-различна "спойка"




Галерията със снимки я махнах, понеже много от тях вече са доста старички, момичетата са сменили доста пъти косите, и т.н. Който има желание да ми прати актуални снимки на ЛС, и ще спретнем една нова галерия.

За всички които се включват с въпроси, моля да прочетата няколко странички преди това, защото през 5 поста се задават едни и същи въпроси.




Ето и предишните темички:

Удължаване на косата 1
Удължаване на косата 2
Удължаване на косата 3
Удължаване на косата 4
Удължаване на косата 5
Удължаване на косата 6
Удължаване на косата 7
Удължаване на косата 8
Удължаване на косата 9
Удължаване на косата 10

Последна редакция: пт, 06 фев 2009, 20:54 от Totally*Av4e

# 1
  • Мнения: 150
Аз най-нахално ще се изтипосам тук с въпрос..
Реших,че е най-подходящото място,предвид това,че сте бая запознати Simple Smile
Имам..абе,бая коса,гъста,но е лека..тъмно русо,нетретирана,небоядисвана..абе 100% естествена Simple Smile
Въпросът ми е къде бихте ми препоръчали да я продам т.е да отида да я покажа,пък ако я харесат- да я продам.
Търсачката ми изкара няколко старички теми и реших да пиша тук за по-актуална информация ако има някой Simple Smile

# 2
  • Мнения: 4 435

Сега се сетих, че имаше питане в предната темичка. Ако имаш възможност да си купиш нова, в цвета, който искаш, най-добре е така. Защото да се занимаваш да боядисваш, докато стане, си е занимавка, да не говорим,че косата се уврежда.


Аз най-нахално ще се изтипосам тук с въпрос..
Реших,че е най-подходящото място,предвид това,че сте бая запознати Simple Smile
Имам..абе,бая коса,гъста,но е лека..тъмно русо,нетретирана,небоядисвана..абе 100% естествена Simple Smile
Въпросът ми е къде бихте ми препоръчали да я продам т.е да отида да я покажа,пък ако я харесат- да я продам.
Търсачката ми изкара няколко старички теми и реших да пиша тук за по-актуална информация ако има някой Simple Smile

Дано някой се включи, аз много инфо нямам, само ще ти кажа че ги изкупуват на смешни цени. Confused Ти поне имаш ли идея за колко би я дала? Иначе ще трябва да я погледнат, да видят все пак каква дължина ще отрежат, каква ще става за слагане  и т.н.

# 3
  • Мнения: 150
Ами тя си е отрязана,просто си седи в нас,защото фризьорката ми каза да си я взема..и цената дори да е символична..ясно е,че няма да направя пари от коса,но лесно изкарани пари се инвестират в подаръци-ще зарадвам с нещо мъжа ми примерно Simple Smile

# 4
  • Мнения: 4 435
Много зависи и как е подстригана. А колко см е?

# 5
  • Мнения: 150
около 60..трябва да хвана да я среша и да я измеря,защото това,което измерих беше 50 и няколко,към 60

# 6
  • Мнения: 60
Ето и още един вид кичури, които се изтеглят директно през капсите с помощта на месина


# 7
  • Мнения: 41
Славче , от къде ги набара тия снимки на тресите.
аз ходих да ми свълят омекналите кичури и да ги сложат на ново... за сега е ок.. скоро ще пусна снимки.
 Peace Hug

# 8
  • Мнения: 4 435
Славче , от къде ги набара тия снимки на тресите.
аз ходих да ми свълят омекналите кичури и да ги сложат на ново... за сега е ок.. скоро ще пусна снимки.
 Peace Hug

От чичко гугъл. Laughing
Дано не вземат пак да ти омекнат. Praynig Колко бяха така? Hug

# 9
  • Мнения: 451
Предлагам да сложим малко информация в първия пост за методите за удължаване и видовете коса и т.н., аз се наемам да напиша  за първото, до второто не знам дали ще стигна...Ако искате и да се съберат там адреси и координати на салони, от които хората са доволни.

# 10
  • Мнения: 4 435
Предлагам да сложим малко информация в първия пост за методите за удължаване и видовете коса и т.н., аз се наемам да напиша  за първото, до второто не знам дали ще стигна...Ако искате и да се съберат там адреси и координати на салони, от които хората са доволни.

Супер. И аз съм съгласна.Каквото трябва да се допише, ще помагам, само кажи.

# 11
  • Мнения: 41
Славче , от къде ги набара тия снимки на тресите.
аз ходих да ми свълят омекналите кичури и да ги сложат на ново... за сега е ок.. скоро ще пусна снимки.
 Peace Hug

От чичко гугъл. Laughing
Дано не вземат пак да ти омекнат. Praynig Колко бяха така? Hug

ааа бражо на чичо гугал Simple Smile
ми 15 бяха така... дано за напред да няма проблеми...
за идеята на първа страница и аз съм съгласна...  bouquet  Hug
Джоли.. защо се ядоса мила  Peace

# 12
  • Мнения: 487
Ядосвам се щото в други теми "запис" и "първа" колкото щеш,ако ще се трие да се трие навсякъде!!!
Пък другият ми пост беше похвален за темата,което си е по темата,немога да изкажа дали е добра или не! Crossing Arms
И понеже пак ще ми се изтрие изказването да те питам  iana.baby , взе ли си продукти за удължена коса?

# 13
  • Мнения: 4 435
Не се ядосвайте момичета. Стана така, понеже аз информирах модератор за рекламата която си правеше едно момиче, че и на лична ми беше писало. ooooh!

# 14
  • Мнения: 41
Ядосвам се щото в други теми "запис" и "първа" колкото щеш,ако ще се трие да се трие навсякъде!!!
Пък другият ми пост беше похвален за темата,което си е по темата,немога да изкажа дали е добра или не! Crossing Arms
И понеже пак ще ми се изтрие изказването да те питам  iana.baby , взе ли си продукти за удължена коса?

да взех си... шампуан балсам със и без измиване и четка... същата дето Славчето я е показала  Hug  Peace

Общи условия

Активация на акаунт