8мо мартенска среща на немската тема

  • 1 882
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 521
8ми март (неделя)
Хайделберг
Къде точно и кога остава да уточним Laughing

# 1
  • Мнения: 7 605
zапис  Embarassed

# 2
  • Мнения: 11 307
Ами предлагам като предния път на гарата по обедно време - горе-долу по едно и също време ни пристигнаха влаковете (моя и на Биба, казвам моя, щото с Мистичната пътувахме от определена спирка заедно).
Центърът не е далеч, готини кръчми - също. На по 20тина минути пеш от гарата са.

# 3
  • Мнения: 1 584
И аз съм за Wink
Аз съм с кола и нп за мястото. Само кажете по кое време горе-долу, за да планирам млечния бар кога няма да работи Wink

# 4
  • Мнения: 3 521
За мен има удобен дилижанс, който пристига в 11.08ч. в ХБ Mr. Green

# 5
# 6
  • Мнения: 3 880
Моят влак пристига в 11:48ч.
Казахте ли на Мистик?

# 7
  • Мнения: X
Записвам се и аз за среща, ще дойдем с домочадието ако до тогава сме купили кола. С влака трябва да мъкна дребосъчето с мен, с количка или слинг, не ми се иска.

# 8
  • Мнения: 3 521
Моят влак пристига в 11:48ч.
Казахте ли на Мистик?

Казах - още не е сигурна дали ще може да дойде, но повече клони към да Wink.

# 9
  • Германия
  • Мнения: 8 094
Ъъъъ, с деца и половинки нали може newsm78

# 10
  • Мнения: 11 307
Ъъъъ, с деца и половинки нали може newsm78
Aми аз ще съм с деца, така че...  Peace

# 11
  • Мнения: X
Аз ще дойда, още не знам обаче в какъв състав и с какъв превоз.
Да попитам как се превозват майки с бебета и детски колички във влаковете в немско? Има ли място за количката, някакъв ред специален или правила?

Знае ли се вече час на срещата?

Нека някой ми прати мобилен на лични, за всеки случай...

# 12
  • Мнения: 1 584
Засега Биба каза, че пристига в 11.48. Веч?

Вашите билети важат ли после и за в града? Защото ако превалява ще е кофти да вървим пеша до центъра?

# 13
  • Мнения: 3 880
Вашите билети важат ли после и за в града? Защото ако превалява ще е кофти да вървим пеша до центъра?
Сигурно важат newsm78 щом е за цял БВ.
Гледахте ли снощи в Щерн ТВ за влаковете и контрольорите в тях, стана им любима тема вече hahaha Големи гадове били, трябва да сме изрядни, че да не ни изхвърлят и нас от влака Simple Smile

# 14
  • Мнения: 11 307
Засега Биба каза, че пристига в 11.48. Веч?

Вашите билети важат ли после и за в града? Защото ако превалява ще е кофти да вървим пеша до центъра?
Moите са през час - 11,23; 12,23 и тн.
Мишенце, има места по влаковете за колички, но са в коридорите. И аз така ще пътувам, че количката ми е танк.
Специални правила няма. Основното правило е, че влаковете са за непушачи, но някои се крият по тоалетните да пушат Joy

Общи условия

Активация на акаунт