Как ще коментирате снощната участничка в Стани Богат

  • 19 523
  • 206
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 675
За жалост аз не гледах предаването, но майка ми е.Каза, че такова незнание в шоуто никога не е било демонстрирано.Да не можеш да отговориш на такъв елементарен въпрос  Thinking, дори в Здравей, България днес започнаха да се базикат с въпросното момиче, пускайки един клип от участието й снощи.
Не искам да обиждаме момичето тук, защото може да е една от нас.Хора има всякакви, едни могат да знаят нещо, което другите не знаят и обратното, но такъв неграмотен участник в предаването не съм виждала до този момент от създаването му.Не знам дали това е пропуск в образованието в днешно време, но момичето е в 12 клас и би трябвало тези неща да ги знае от обща култура все пак.Кажете си мнението за участието на въпросното момиче, благодаря.

# 1
  • Мнения: 502
  Разкажи по-подробно. Какъв беше въпросът?

# 2
  • Мнения: 516
Невероятна беше. А като кажа, че младите са прости, ми скачат възмутено.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 430
 Joy Беше много смешна и ..............тъпа.Все си мислех,че е притеснена,ама ТЦ!
Ей сега ще погледна във vbox,дали са качили нещо.А и Ники Кънчев едвам се сдържаше да не й се изсмее в лицето Joy

# 4
  • Мнения: 3 675
Въпросът беше за някакъв спорт, който се играе с нечифтокопитно животно - т.е. ясно че е конен спорт, останалите отговори не помня-сумо, джудо и т.н., че то отговора направо ти се набива в очите, но ако някой вчера го е гледал предаването, ще даде по-точно инфо.

# 5
  • Мнения: X
Това е като че ли типично за днешните тийнейджъри, да настояваш, че си прав за нещо, от което очевидно си нямаш и грам понятие.
Какво да си мисля за нея, явно не разбира нито от чифтокопитни, нито от нечифтокопитни, нито пък от бозайници. От сумо пък съвсем никак.
Но се чудя какво ли да си помисля за самото предаване.

# 6
# 7
  • Мнения: X
Ето:
http://www.vbox7.com/play:d2b80f16
Хахах, закъснях, ейй.

# 8
  • София
  • Мнения: 15 434
Боже мили!Кой подред е този въпрос?

# 9
  • София
  • Мнения: 2 430
Тази е втората Валентина Хасан,само ,че шоуто е друго doh

# 10
  • София
  • Мнения: 2 430
Меле и това адвокат е тръгнало да става ooooh!
Един от приемните изпити не е ли по история за спец. право ????

# 11
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Тази ме попиля от смях!  Laughing Joy

# 12
  • Мнения: 274
Направо ми дожаля за момичето. Не стига, че простовато, ами и грозничко.
Много късмет ще и е необходим. Успех и желая.

# 13
  • Мнения: 503
Все си мислех, че няма кой да надмине манекенките от благотворителните предавания. Thinking

# 14
  • Варна
  • Мнения: 672
Аз го гледах снощи. Момичето беше много объркано, а и Ники Кънчев я провокираше. Изгърмя си джокерите за смешни въпроси. И за конния спорт, и за външната граница на ЕС бяха елементарни. Не мисля, че представянето й се дължи само на камерите  bowuu

Общи условия

Активация на акаунт