Помогнете ми

  • 899
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 311
Налага ми се да отслабна за по-малко от месец.На 27.08 ми е сватбата и ми се ще да изглеждам добре.Остават ми 4 кг. за да си върна формата,както и да стегна краката и корема.За целулита незнам има ли някакъв шанс да го разкарам за толкова малък период от време.Май ще трябва чудо ,а? newsm45

# 1
  • Мнения: 2 489
С какво ще си облечена?

Наблегни на плодовете и зеленчуците, вече има почти всичко на пазара, все ще свалиш 2-3 кг. за един месец.

# 2
  • Мнения: 2 142
Виж сега, първо- въобще не се притеснявай! 4кг се свалят съвсем спокойно за месец. Освен това всички булки са прекрасни, а съм сигурна че ти ще бъдеш най-красивата!  Wink Ако все пак държиш да смъкнеш тези няколко килца, трябва да си направиш програма на хранителния режим и малко активно спортуване. Аз лично свалих най-много килограми със "зелевата супа", но съм пробвала и "японското чудо", и какво ли още не, но нещо накрая се издъних. Последния месец ту свалям, ту качвам, но това е друга тема. Аз правя упражнения Синди и Пилатес, редувам си ги да не ми е скучно, правя дъъъълги разходки и тичам след малката. Виж с целулита е по сложно, едва ли ще можеш да се отървеш напълно за такъв кратък срок, но със сигурност можеш да го понамалиш. Разгледай тук във форума... Желая ти успех!

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 6 885
Ако не си с къса рокля, няма да имаш никакъв целулит!  Wink
А кг. най-здравословно ще свалиш на плодово-зеленчуков режим, ще бъдеш свежа и жизнена, а не измъчена от глад.

# 4
  • Мнения: 278
Имам нещо точно за теб
Страхотна диета
4 кг. за 4 дни (но не я прилагай веднага за още 4 )

8 часа - кафе или чай - за предпочитане без захар (аз я правя със захар)
10 часа - 1 твърдо сварено яйце
12 часа - 1 кремвирш (или 100 гр. не тлъсто месо - рибка или пиле)
14 часа - кафе или чай
16 часа - една часа доматен сок (може и нкакъв друг сок - важно е да получиш и малко витаминки през деня)
18 часа - 1 твърдо сварено яйце
20 часа - 100 гр сирене може и чаша бяло вино, но да не се прекалява  Laughing

Диетата е изпробвана и доказвана хдоста пъти лично от мен. Даже и сега макар че кърмя си я прилагам, защото тя дава всичко необходимо на организма и не го стресира. Просто се използва правилото за разделно хранене и по малко но по-често.
Успех и съм сигурна че 27 ще бъде най-щастливия ти ден Късмет и много любов   bouquet

# 5
  • Мнения: 505
Диета, вода и целутрон. Наистина имаш време да ги смъкнеш, но започни от сега, а не да отлагаш за последните две седмици.

# 6
  • Мнения: 3 861
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=36931.0
Хайде присъединявай се към нас. Аз лично очаквам през тази седмица да съм поне -3 или4 кг. (по толкова свалям аз на седмица, а някои и по повече) тоест точно толкова колкото са необходими в твоя случай. Ако включиш към тази диета и упражнения, тае-бо или коремни преси ще изчезнеш направо. Аз когато започнах да отслабвам бях отпуск 2 седмици. През това време бях на "Японско чудо" + коремни пресички и малко тае-бо(те ме постегнаха). Резултатът беше, че като се върнах на работа колегите не ме познаха и им се откачиха ченетата. Никой не можеше да повярва, че за толкова кратък период се превърнах от хипопотам в добре изглеждаща жена Blush. Тогава свалих 7 кг. и не се върнаха а не се ограничавам, ям си всичко, но не прекалявам.
Успех!!!

# 7
  • Мнения: 1 215
Налага ми се да отслабна за по-малко от месец.На 27.08 ми е сватбата и ми се ще да изглеждам добре.Остават ми 4 кг. за да си върна формата,както и да стегна краката и корема.За целулита незнам има ли някакъв шанс да го разкарам за толкова малък период от време.Май ще трябва чудо ,а? newsm45
Хайде честито и успешни приготовления!

Аз ще ти предложа плуване- идеалният спорт в случая! И дори и да не отслабнеш много, се губят сантиметри, коремът се прибира, бедрата се оформят, ръцете също.
Значи отиваш на плажа, хвърляш се във водата и до буната и обратно без спиране. 3-4 седмици така и резултатът е на лице. Ако има и кой да ти направи един хубав масаж след това- направо ще се родиш  Grinning.
Може да го съчетаеш с някоя витаминозна диета и много течности, защото от гладуване само ще придобиеш измъчен вид.
А от целулита отърване няма, докато не си промениш режима на хранене и живот въобще! Което знам, че е доста трудно!

# 8
  • Мнения: 7 186
В момента сме в един от най- подходящите месеци за диети. Simple Smile 4 кила нищо не са, можеш да ги свалиш за месец, стига да имаш воля и желание. Спирай хляба, сладкото, мазното, пърженото, манджите и въобще всичко калорично. Яж плодове, зеленчуци и нискокалорични храни и то в прилични порции, пий повече вода, но никакви газирани, натурални сокове и др. боклуци. Салатките- без или с много малко олио. Може да включиш и малко капсули ябълков оцет за разтоварване. Ако включиш и спорт- още по- добре, макар че в тая жега е ад. sweating Плуването май е най- подходящия вариант.

Общи условия

Активация на акаунт