Козметика Art Deco

  • 5 169
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 214
Здравейте момичета!Знае ли някой къде в София има стелаж на козметика Art Deco?Намерих сайт в нета с добри цени,но искам да пробвам пудри,фон-дьо-тен и да се ориентирам в цветовете на гланцовете преди да поръчвам.Ако някой знае....?

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 276
Най лесно е в ЦУМ на партерния етаж. има стилаж с много неща на Арт Деко Simple Smile

# 2
  • Мнения: 2 229
Има и на Попа - в 1 магазин са козметика и оптика.

# 3
  • Мнения: 123
В търговски център "Павлово" на ул. Алексанър Пушкин също има магазин с козметика на Арт Деко.

# 4
  • Мнения: 214
Много благодаря!И 3-те местенца са ми познати.Мерси  bouquet

# 5
  • Мнения: 216
и на Цар Иван Асен има артдеко,аз си купих гланц струваше 16 лв но според мен не е нищо особено,също и спирала за обем пак не сам доволна и черен молив за очи-размазва ми се,фон дио тен-личи,единствено от сенките съм доволна,но доста скъпички и много малък грамаж , спрях да си купувам тази марка Simple Smileсамо за информация пиша,някой може да е на друго мнение Hug

# 6
  • Мнения: 779
http://www.parfumi-market.net/ruj-artdeco-mineral-blusher-peach- … bea6a1f6ec63c9f27
ползвал ли ги е някой ..
сенките също ме интересуват

# 7
# 8
  • Мнения: 2 229
Сенките са много хубави и трайни, аз имам светло и по-тъмно розови, едните са с брокат, а другите също са леко блестящи, но по-скоро перлени. Но наистина са скъпички за грамажа си - 9 лв - 0.8 г.

# 9
  • Мнения: 3 698
...сенките също ме интересуват
От сенките имам перлени  - /m … 0;ип/ - много съм доволна, трайни са, с дискретен блясък.
Имам и перлени с м … 72;ли, ето тези , но не ги използвам, твърде блестящи са ми, как да кажа...някак агресивно блестящи,не са за мен, не ми харесват.
Първите много лесно се нанасят.
Трайни са и двата вида сенки.

# 10
  • Мнения: 2 229
...
Имам и перлени с минерали, ето тези , но не ги използвам, твърде блестящи са ми, как да кажа...някак агресивно блестящи,не са за мен, не ми харесват.
...

Tакива бих си купила бели, но май няма, само матови бели видях. Другите цветове са прекалено ярки, според мен...

# 11
  • Мнения: 779
 Juiciness ,setony   Hug

# 12
  • Мнения: 30 969
Заглеждам ги и аз минералните лилави сенки.

# 13
  • Мнения: 36
Минералните сенки наистина са страхотни, придават много хубав метален блясък. Също така ето тази пудра е много хубава за лятото има леки брокати, не са големи да стоят неестествено на лицето:

http://www.parfumi-market.net/pudra-artdeco-golden-glow-powder-b … bea6a1f6ec63c9f27

# 14

Общи условия

Активация на акаунт