kakvo da pravia,daite savet

  • 5 615
  • 58
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
zdraveite,pi6e vi vav vrqzka s moiata panika,zna4i predi 10 dni pravix sex s moi priatel,no ne si biax pila xap4etata protiv zabremeniavane,na sledva6ia den ot strax pix poslednoto xap4e ot sxemata,s nadejdata da mi doide po bqrzo,no ni6to ve4e 5 dni ne mi idva,posle pix xap4e za predizvikvane na menstryalnia cikql,PRIMOLUT -NOR5,ve4e dva dni gi pia po dve na den,kajete mi imali opasnost da sam bremenna,molia daide savet,neznam kakvo da pravia,blagodaria vi predvaritelno na vsi4ki!!!!!!! Cry

# 1
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
На колко години си? Купи си тест.

# 2
  • Мнения: 9 814
На колко години си? Купи си тест.

А след това чичо Доктор Naughty

# 3
  • Мнения: 493
Направи си теста и след това отиди на лекар.Така със сигурност ще разбереш да ли си бременна.

# 4
  • Мнения: 4 509
От всички тези хапове ти се е объркал цикъла. Направи си тест и дано е отрицателен, щом това искаш.

# 5
  • Мнения: 297
Да, най-добре е първо тест да направиш за собствена информация, и ако се окаже положителен иди на доктор. Ехографът ще покаже!

# 6
  • Мнения: 425
Направи си теста и след това отиди на лекар.Така със сигурност ще разбереш да ли си бременна.

И спри да се тъпчеш с каквито ти падне лекарства.

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Да, не е добре да се самолекуваш така, скимне ти и хайде- хапче, а дали трябва или не да се съчетават?

# 8
  • Мнения: 164
На колко години си? Купи си тест.

А след това чичо Доктор Naughty
И аз така мисля.

# 9
  • Мнения: 4
da napravix si test v4era i mi dade 4e e otricatelen,no vse o6te mi go niama,a az sam omqjena jena i imam dete na 3 god.

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Тогава - кръвен тест, който не греши със сигурност. Ако не ти се чака де. Ако имаш търпение, изчакай да видиш дали все пак няма да ти дойде.

# 11
  • Мнения: 6 274
Аз ли не разбирам или ти си омъжена, правила си секс с твой приятел (който не е съпругът ти) и сега се притесняваш, че може да си бременна ?  newsm78

# 12
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Аз ли не разбирам или ти си омъжена, правила си секс с твой приятел (който не е съпругът ти) и сега се притесняваш, че може да си бременна ?  newsm78

Правилно си разбрала ooooh!

# 13
  • Мнения: 4
da pravilno ste razbrali vsi4ki,ne sam pravila sex s mqja mi

# 14
  • Мнения: 6 274
da pravilno ste razbrali vsi4ki,ne sam pravila sex s mqja mi
Ами според мен е доста безотговорно да правиш секс с друг мъж и поне да не си изпиеш хапчетата преди това....
А и не мисля, че Примолут Нор-а ще ти помогне ако си бременна, защото има случай, в които той се изписва и на бременни...
Така че, най - сигурният начин е да отидеш на лекар и да си направиш кръвен тест...
Ние няма как да знаем дали си бременна или не...

Общи условия

Активация на акаунт