Д-р Добрина Атанасова - гастроентеролог, билколечител. Мнения.

  • 9 734
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 267
Интересувам се дали някой е ползвал нейните услуги.
В моя случай става реч за възпаление на дебелото черво,
съпроводено с парене в областта на ануса.
Поставена диагноза - анална фисура,
но не на 100%. Възпалението се появява за 3 път.
Като първите два пъти положението се овладя с вътрешно приемане на отвара
от невен и жълт кантарион.
Уви, сега вече не действа.
Сайта й е

http://www.dattila.com/

Благодаря предварително!

Аптеката й се намира на пресечката между Раковска и Сточна гара.

# 1
  • Мнения: 8
Или имаш анална фисура или не! Билкотерапията не е всемогъща. Обикновено това заболяване се лекува абсолютно успешно оперативно. В Онклиник  платено и безплатно по Здравна каса не при тях. За Онклиник мога да кажа само добри неща лично съм ползвала услугите им при фисура и хемороиди. Успех и не се доверявайте на пенкилери, а се лекувайте качестрвено и окончателно.

# 2
  • Мнения: 1 267
благодаря, pypylota!

иде реч за баба ми.
в крайна сметка не било фисура,
а възпаление, което се получава при приема не
на лекарства за сърце.
придружаващата болка е непоносима,
но както писах, това възпаление се овладя с вътрешно приемане на отвара
от невен и жълт кантарион.
този път обаче не подейства.
за фисурата знам - само оперативна намеса.

# 3
  • Мнения: 8
Aз съм лекар и вероятно на възраст за твоя баба. Ако ми кажеш диагнозата мога да посъветвам качествено.

# 4
  • Мнения: 17
         Здравейте всички от форума!Бих искала да се обърна с въпрос предимно към Pypylota., но разбира бих се радвала, ако и някой друг би могъл да ни помогне.Моят баща страда от 7-8 месеца от запек и силни болки след изхождане. Започна хранителен режим без пикантни храни и напитки, повече супи и т.н., но без резултат.Когато отидохме на лекар/хирург/ и направиха ректо-колоно-скопия, диагнозата беше: Хемороиди 2-ра степен. Казаха ни,че има и малка "раничка", но тя не е описана в епикризата.Изписаха се свещички, мазило за ануса и хранит. режим. Положението не се подобри. Прегледът с изследването беше м.декември 2008 г. в Александровска б-ца София. В момента болките в дебелото черво продължават, тъй като продължава да има нередовно изхождане.Червото му е стеснено при ануса и неговото чувство е, че не може да се изхожда до край. Бяхме на уролог, защото ни казаха, че простата му е увеличена. Урологът потвърди, но според него оплакванията му не идват от увеличената простата.В момента пие билки, поставя свещички Масту Ес. Бяхме отново преди два дни при хирурга, поставил му диагнозата.Той не можа дори да го тушира, поради силно стесненото черво и болките, които изпитваше.Предложи ни операция, състояща се в дилатация на червото и евентуално третиране на раничката/зашиване/, "ако позволявало", ако "имало лигавица къде да се зашие" .Какво трябва да предприемем според Вас?И към кого да се обърнем?Добре ли е първо да потърсим помощ от гастро-ентеролог, преди да предприемем хирургическа намеса?Пропуснах да Ви кажа, че се касае за 73-годишен човек, хипертоник, с неврит на двата слухови нерва, вследствие на което слуха му е доста намалял. Благодаря предварително!

# 5
  • Мнения: 1 267
momicheta, sorry za latinicata.
nqmam vreme.
samo da kaja ,  4e Dobrina Atanasova e izpechen mochennik i nishto drugo.
prichini neverojatni myki na baba mi, pri tova sreshtu dobro zaplashtane.
pri wzm. shte pisha.

Общи условия

Активация на акаунт