овулацнен календар

  • 3 355
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 38
Здравейте. От няколко дни се опитвам да си намеря овулационен календар, и всичко което намирам е платено и иска регистрационен код...някой би ли ми дал линк кам някой календар. Тай като сам в Кипър не мога да отварям data.bg сървара и да тегля от там. Намерих един много хубав "Advanced Woman Calendar" също така и "WomanWIn". Ако някой може да ми помогне ще сам ви благодарна...

# 1
  • Варна
  • Мнения: 407
Здравей  Simple Smile! На този сайт има овулационен календар, само трябва да се регистрираш, безплатен е  Hug
 http://www.zachatie.org/

# 2
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 318
И аз ползвам този на Зачатие и съм доволна.
Има още един fertilityfriend.com

# 3
  • Мнения: 1 775
Да препоръчам и babyplan.ru.

# 4
  • Мнения: 879
Аз първоначално ползвах само календара на Зачатие. После започнах да ползвам и Фертилити френд, а сега съм включила към колекцията и бейбиплан, руския сайт. За първи месец меря БТ, да да видим ккво ще стане.   bouquet

# 5
  • Мнения: 38
Blagodarq vi mnogo za linkovete,registrirah se v zachatie.org,6te razgledam i fertilityfriend.com. Iskashe mi se da si svalq edin na kompiutara zashtoto sam v kipar. Kipar e ostrov i ponqkoga ako ima dajd ili vqtar spira neta,za tova mi se iskashe da si go imam za vseki slu4ai v kompiutara,4e ako spre neta da moga da si go popalvam. Vse pak tozi na zachatie mi haresva.
Sluchaino nqkoq ot vas da e imala predi bremennosta vaspalenie na mato4nata traba? Za6toto az imah, i ot hap4etata koito mi predpisa edin nekadaren doktor ne mi mina, i na vtoriq lekar mislq 4e stana. Mina mi,pone ne me boli ve4e vatre. I sega se pritesnqvam 4e moje da imam problemi da zabremeneq. Za6toto kogato sam imala vaspalenieto i ne sam znaela,pravihme opititi za beb4e,no ne stana. I tova e bila pri4inata. Sega se 4udq na tazi mi ovulaciq kato doide dali 6te stane ne6to Simple Smile

# 6
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 318
merylin, потърси добър специалист и отиди на контролен преглед - да те види на видеозон, може една цитонамазка, някои други регулярни изследвания, за да знаеш, че започваш начисто.
Успех!

# 7
  • Мнения: 38
Da,mislq 4e 6te otida sledva6tata sedmica kato vzema zaplata,za6toto tuk edna citonamska e nqkade kam 70-80 euro...

# 8
  • Мнения: 6 713
Здравей  Simple Smile! На този сайт има овулационен календар, само трябва да се регистрираш, безплатен е  Hug
 http://www.zachatie.org/

И аз го препоръчвам него. Peace

# 9
  • Мнения: 1 947
   А да не би да се е преместил този сайт, защото не мога да го отворя от няколко дни, а с Гугъл не откривам насока към нов адрес...?

# 10
  • Мнения: 1 775
   А да не би да се е преместил този сайт, защото не мога да го отворя от няколко дни, а с Гугъл не откривам насока към нов адрес...?
За кой сайт питаш?

# 11
  • Мнения: 1 947
За календара на Зачатие. Трябват ми графиките ми, а не се отваря изобщо.

# 12
  • Мнения: 1 775
За календара на Зачатие. Трябват ми графиките ми, а не се отваря изобщо.
От тук не става ли: http://calendar.zachatie.org/work/HomePage

# 13
  • Мнения: 1 947
Не, абсолютно нищо не се отваря. Явно е станал недостъпен от чужбина? А ужасно много разчитам на него. Дори и форумът не се отваря.

# 14
  • Мнения: 3 241
Не, абсолютно нищо не се отваря. Явно е станал недостъпен от чужбина? А ужасно много разчитам на него. Дори и форумът не се отваря.

На мен сутринта ми се отвори и си работеше нормално, пробвай пак Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт