Хотел Мирамар - Обзор, сезон 2009

  • 40 861
  • 469
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 505
Отварям нова тема за въпроси и мнения за хотел Мирамар - Обзор.

И така, пуснах запитване до хотела и от там ми писаха, че стаите с морски изглед са лимитирани. Какво ще рече това незнам, но ми препоръчаха стая със страничен изглед море. Та въпросът ми е - към какво точно гледат тези стаи и дали са шумни?

# 1
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
лимитирани значи че са по-малко и свършват бързо.
Тези със страничен изглед означа, че като си обърнеш главата на ляво или на дясно виждаш морето.
Въпреки, че нашите стаи винаги са били такава и изобщо не си въртяхме главата. Направо пред нас се виждаше морето.
Да понякога е шумно, но като си затвориш вратата вече е абсолютна тишина. Има климатизация, която пуска и свеж въздух така че не е проблем да стоиш на затворена врата.

Последна редакция: ср, 04 фев 2009, 19:09 от Гери

# 2
  • Мнения: 752
Тези със страничен изглед към морето са по-близо до плажа. Те са в страничните, по-ниски постройки и според мен са по-хубави. Ние миналата година бяхме с изглед към морето и бяхме в основната част на хотела.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 296
bla_bla,а какви са цените за това лято,сравнени с миналогодишните?
Мисля да обработвам съпружеското тяло за Великден,той има и рожден ден тогава.
А и офертата е много примамлива.

# 4
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Не съм bla_bla, но да ти кажа:

За Великден цените са пакетни и са различни от тези за сезона.
Отправи запитване към тях и те ще ти дадат цени.
Иначе спрямо миналия сезон, тази година е увеличено малко - с около 20 лв. някъде и то за сезона, който мен ме интересува.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 296
Благодаря,Гери.Затрила съм мейла с отговора на запитването ми за лятото.
Но иначе знам,че цените са доста по-различни за Великден и за лятото.

# 6
  • Мнения: 580
Ние сигурно ще изчакаме, както направихме и миналата година. Резервирахме 3 седмици преди да тръгнем и пак имахме отстъпка - за резервации до 30. юни -10%

# 7
  • Мнения: 694
А да попитам - някой дали е ползвал двойна стая за трима възрастни едно дете????Дайте инфо, моля!!

# 8
  • София
  • Мнения: 492
А да попитам - някой дали е ползвал двойна стая за трима възрастни едно дете????Дайте инфо, моля!!
Мисля, че ще ви е тесничко. Ние бяхме двама възрастни и дете, и ни беше екстра.

# 9
  • Мнения: 580
Ние бяхме двама възрастни и две деца и ни казаха направо, че няма възможност да ни настанят в стая по - малка от студио. Просто няма къде да се поберат толкова хора в двойната стая.

# 10
  • Мнения: 752
ние бяхме двама възрастни и две деца в двойна стая и ни беше екстра. зависи може би колко са големи децата.

# 11
  • Мнения: 580
Да, сигурно има значение - нашите деца са на 10 и 13 години, тоест може и за възрастни да минат

# 12
  • Мнения: 202
И на мен ми казахе,че не става в двойна стая да сме,защото големите ми децата са  на 12 и 14 години. За тях ми предложиха отделна стая и ние с таткото и малката в друга стая.

# 13
  • Мнения: 418
Миналата година почивахме на Мирамар в двойна стая и наистина е доста просторна. Но за трима възрастни все пак не става.

# 14
  • София
  • Мнения: 505
Двойната стая с две единични легла ли е или със спалня?
А допълнителното легло какво е - разтегателен фотьойл, разтегателен диван или ...? Въпросът ми е къде спят децата?

Общи условия

Активация на акаунт