Ендокринолог - Здравна каса

  • 22 991
  • 14
  •   1
Отговори
Здравейте момичета, от доста време чета тук , но до сега не съм писала.
Накратко за мен имам 1 извънматочна бременност - с махната една тръба. Втора бременност приключила с кървене в много ранен етап.
Когато ми приеха в болница за наблюдение при втората бременност / защото имаха съмнение, че може отново да се окаже извънматочна / ме посъветваха да си напрая изследватия на хормоните на щитовидната жлеза, защото съм имала външни белези за нарушение. И  сага молбата към вас можете ли да ме ориентирате към добър ендокринолог в София , който да работи със Здравната каса?

Предварително благодаря на отговорилите.

# 1
  • Мнения: 413
Почти всички работят със Здравната каса!Но аз лично ти препоръчвам горещо Д-р Емил Начев, от Ендокринологията до Министерството на земеделието!Има приемен ден само в сряда, съжалявам , че съм изгубила телефона за записване!
За съжаление, Здравната каса поема 1 %  от тези изследвания! тоест - само 2-3 хормона или нещо такова!
Този човек помогна на много мои близки!И без колебание  ти го перпоръчвам!

# 2
Благодаря ти за бързият отговор. Приемен ден сряда казваш - а можеш ли да кажеш поне ориентировъчни часове?И къде да го търся точно?

# 3
  • Мнения: 413
Специализирана болница за активно лечение по ендокринология, нефрология и геронтологи, провери на  тел. 980 8148 как можеш да си запишеш час.
Това е болницата от дясната страна на Министерството на земеделието.
Сряда, от 12 - до 14 часа - поликлиниката на въпросната болница
Иначе можеш да го намериш по всяко време в отделението на 5-тия етаж на болницата, която е в съседство!И да отидеш там на частен прием!Той не е алчен човек,в никакъв случай!

# 4
Питах за лекар работещ със Здравната каса за да мага да си направя изслезванията през касата. А напоследък съм дала толкова пари за лекари ,че  ще е най-добре и преглада да не е на часто..наистина.
Благодаря ти.

# 5
  • Мнения: 138
Препоръчвам ти един много добър човек и доктор ендокринолог др.Попов работи в ВМА София тел.9225931 0887215534 работи със здравната каса Grinning
Успех

# 6
  • Мнения: 132
При мен се появи също проблем с щитовидната жлеза. Първо ме изпратиха в Центъра по ендокринология, при проф. Лозанов. НЕ съм доволна, явно той е светило в тази сфера, но работи по доста стари методи и много от съвременните му колеги не ги одобряват. Лутах се къде ли не и най-накрая попаднах при д-р Каменов, в МЦ "ЛОРА". Той приема и в Мед. Академия. Много съм доволна, работи със Здравната каса. В "ЛОРА" приема в сряда и петък следобяд и ако решиш да се обърнеш към него имай впредвид, че трудно се ангажира час, трябва поне две седмици предварително. Но си заслужава, безкрайно е внимателен и от него лъха професионализъм. Това са и координатите: МЦ ЛОРА, "Позитано" 10, тел. - 9808065, мобилен 0887 72 66 83. Желая ти успех!!!!

# 7
Благодаря ви момечета. Аз звънях в ендокринологията и ми запосаха час за 23.08. но това е само резервин вариянт.
Йоана, а какво стана с теб ?Излекува ли те д-р Каменов и минават ли хормоните праз касата при него?

# 8
Привет на всички,

Аз имам проблеми със щитовидната жлеза, понастоящем съм бременна а лекуващ лекар ми е др. Лозанов от клиниката по Ендокринология в София. Не съм доволна от него, смятам да го сменя.
Ще съм благодарна за всяка препоръка за лекар, която получа.

# 9
  • Мнения: 1 022
Марил и аз имам предразположение към нарушения на хормоналната функция на щитовидната жлеза, и ходя при една позната лекарка, но незнам колко е добра..., но тъй като ми е позната и имам доверие, тя е в 3 ДКЦ, но сега ми се налага пак да ходя на прегледи и незнам дали да отида при нея, но сигурно ще е така, защото тя си ме знае вече. Ако няма проблеми с хормоналните стойности, незнам дали има нужда от лечение. Аз първо това ще изследвам и външни белези разбира се.

# 10
  • Мнения: 3 011
Не всички хормони на щитовидната жлеза минават през здравна каза

# 11
Привет Bezhy,
човек наистина не знае на кой лекар да повярва.
Аз имам известна представа само как стоят нещата при хипофункция на жлезата. Ако хормоните ти са в норма, но жлезата ти е дифузна, най често лекарите прибягват до даване на много малка доза от някой от съществувщите медикаменти. Целта е да се облекчи жлезата. Има го и другия вариант-да се чака пълното съсипване на жлезата, след което минаваш изцяло на заместителна терапия. При мен беше втория вариант, но това аз си го направих, неосъзнала сериозността на положението.

# 12
И аз ти препоръчвам Др Здравко Каменов.

# 13
И аз ти препоръчвам Др Здравко Каменов.

Shte mi kazesh li neshto poveche za tozil dr Kamenov

# 14
Др Здравко Каменов преглежда в:
мед център Лора (Позитано 10) всеки сряда и петък от 15.00 с предварително записване.
Александровска болница от 14:00 ч.
Ходя при него повече от година и съм много доволна.
При мен нещата са  комплексни и преди да стигна до него съм обикаляла къде ли не.
Не съм срещала друг толкова всеотдаен лекар и толкова много да си разбира от работата.

Общи условия

Активация на акаунт