Жената - Овен! - "Аз съм!"

  • 16 991
  • 338
  •   1
Отговори
  • Мнения: 22 411
И тъй като сред представителите на зодиите до сега не сме засягали жената Овен, крайно време е. ))))
Няколко думички накратко, а от там нататък сте вие. ))))
Аз като виден нейн представител мога доста да коментирам за себе си. )))))

Овенът е импулсивна и понякога екзалтирана личност. Често пъти се старае да се наложи над другите. По-скоро е склонна да предприеме нови неща, отколкото да осъществи вече предприетите. Трябва да се старае да изкарва започнатото докрай, да избягва да се разпръсква, като започне нещо преди да е завършил предишното. Винаги се стреми да наложи идеите си.

# 1
  • Мнения: 3 459
Като видна представителка на зодията мога да кажа, че изключително много се нервирам като не стане на моето.
Мразя да ми противоречат.


Предлагам и ние да си направим списъче с нашите представители и представителки.  Hug

# 2
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
 И аз съм овенче - мисля, че девиза ни казва всичко - "Аз съм!". пък и зодиака започва с нас - така че какво още да добавя - всички останали зодии са компромис Mr. Green

# 3
  • Мнения: 2 127
За себе си казвам-  чистосърдечна, откровена, активна и напориста. Ако съм си наумила нещо, действм директно и решително. Човек, на когото биха могли да разчитат.
Мразя измамата Naughty
“Понякога аз лично съм успявала да повярвам
в поне шест невъзможни неща още преди да закуся.”
Луис Карол

# 4
  • Мнения: 1 289
Е, за нас, овците - 2 теми ли има?  newsm78 Mr. Green

# 5
  • Мнения: 22 411
Не съм видяла да има друга тема, а търсих такава.
А, всъщност сега видях, но тя е пусната след моята.
Много моля модераторите да изтрият следващата. Тъй като на всичкото отгоре ми се струва и подигравателна.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 252
Не бъркай двете теми. Тази си е за жената представител на зодия ОВЕН, а другата е по принцип за жените, които се чудят с какво да си чешат езиците в този форум.  Mr. Green

Та да си призная, че аз като виден представител на тази огнена зодия си патя от импулсивността си. Като си наумя нещо драпам със зъби и нокти докато стане и доста често страдат хората около мен. След това, тъй като съм добра душа, се скъсвам от извинения.  Whistling

# 7
  • Мнения: 1 065
 Най- после да намеря сродни души Simple Smile
Мога да бъда верен приятел, но очаквам в замяна същото отношение.Не търпя шикалкавене,трудно правя компромиси. 

# 8
  • Мнения: 577
И аз съм овенче - мисля, че девиза ни казва всичко - "Аз съм!". пък и зодиака започва с нас - така че какво още да добавя - всички останали зодии са компромис Mr. Green

 newsm10

# 9
  • Мнения: 2 353
  Аз също съм Овен и се чудя защо. Не съм напориста, огнена или пък властна. Като си навия нещо на пръста го преследвам, но тихо и кротко, с години. Единственото нещо, което може да ми разклати лодката са високите звуци. Сбъркала съм си зодията.
 

# 10
  • Мнения: 305
Крайно време беше - и аз в овнетата  Peace

Мисля, че тази тема иде след почти всички други, само заради пословичния ни алтруизъм - демек другите зодии да не изпаднат в дълбока покруса, след като прочетат за наш'то съвършенство!

А, конкретно - ами напориста съм, устата, индивидуалист с консервативно-анархична насоченост (оксиморон, един вид).

И още - колкото повече, с течение годините, от овца ставам овен, толкова повече се харесвам  bowuu

# 11
  • Мнения: 5 940
Копирам си мнението от една  тема за зодиите, която беше започнала Liska преди време. 
Жените Овeн според моите наблюдения създават някаква суматоха около себе си . Те често са водени от някаква много силна за живота им идея - хем осъществимата, хем  несподелената любов, мания за добре възпитани деца,  за страхотно организиран дом, за успешна кариера и т.н. Те са ярки, красиви, малко кресливи, приказливи, силно, понякога дори малко дразнещо емоционални. Бих ги нарисувала в червено. Жената Овен харесва удобни, комфортни, предимно спортни дрехи, но за разкош може да сложи на подобни тоалети перлени обици. Хармонията може и да се изпари, но тя лети. Хем ти се иска да избягаш от цялата тази суматоха, хем никога не успяваш. При нея си стоиш. Но, ако ти е на работното място, бързаш да се прибереш вкъщи, малко да си попочинеш от нея. На следващия ден бързаш да пиеш кафе пак с подобен човек, защото те са забавни бърборани.

# 12
  • Враца
  • Мнения: 2 195
е, червеното определено не е моят цвят, но това не ми пречи да се чувствам 100 %-ов чистокръвен ОВЕН
търпението не само че не е сред притежаваните от мен качества, но и изпитвам голямо отегчение когато ми се наложи да правя за втори, трети или ен-ти път нещо, което вече съм правила.
професионално това ми пречи понякога, но ако има нюанс в нещата всичко е ок.
а иначе някой по-нагоре писа че не докарваме нещата докрай и си търсим нови занимания- така е, просто към старите неща сме загубили интерес и искаме да научим още нещо ново  Wink

# 13
  • Мнения: 1 568
Овен с асцеденст овен и луна в овен ooooh!
Всичко което сте писали е в десятката!
Какво да допълня? newsm78
Различна,вярна,приятел,честна и честолюбива до кръв,мнението ми е миродавно Wink
Сама си отварям вратата!Обичам силните хора,обичам да горя!Не да тлея!Романтична ... newsm78 ако се сетя,но сетя ли се,засенчвам слънцето Laughing
Емоционална,гореща,луда...думи нямам! Joy

# 14
  • Мнения: 1 568
Обичам да имам най-доброто!
Най-готиния мъж-за мен bowuu да е герои,инъче не признавам и да ми се кланя и да внимава в картинката с жените!
Мога да съм най-любящото същество,но разочароват ли ме,майко мила!
Не обичам да се съревновавам,защото съм най! hahaha

Общи условия

Активация на акаунт