търся квадратни керамични купички...

  • 767
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 878
Момичета ,много ми трябват по-големи количества керамични купички ,бели,квадратни с вместимост 200-300 мл .Ако някой знае нещо по въпроса да ми пише...ако някой пък прави такива неща ое по-добре.Голям проблем ми е ....

Благодаря предварително

# 1
  • София
  • Мнения: 12 548
Момичета ,много ми трябват по-големи количества керамични купички ,бели,квадратни с вместимост 200-300 мл .Ако някой знае нещо по въпроса да ми пише...ако някой пък прави такива неща ое по-добре.Голям проблем ми е ....

Благодаря предварително

Защо не провериш на Женския пазар. Има 2 огромни павилиона на майстори на глинени съдове. Не може да няма. Или ако няма можеш да поръчаш.

# 2
  • Мнения: 4 343
В мерро сум виждала.

# 3
  • Мнения: 878
В Метро и аз съм виждала,но ми трябват много бройки...
А иначе на женският пазар ама аз съм от Бургас.Ако ходи някой скоро може ли да попита дали изобщо правят ?
В иначе държава със стари занаятчийски традиции не мога да намеря кой да ми ги направи  Crazy

# 4
  • Мнения: 8 999
В Метро и аз съм виждала,но ми трябват много бройки...
А иначе на женският пазар ама аз съм от Бургас.Ако ходи някой скоро може ли да попита дали изобщо правят ?
В иначе държава със стари занаятчийски традиции не мога да намеря кой да ми ги направи  Crazy

Ами на грънчарското колело малко трудно ще се получат квадратни купички! Традиционните занаяти се ограничават в кръглите форми. Другите нестандартни форми са приоритет на художниците-приложници. Ама там ще ти излязат соленко - авторските грънци са доста скъпи.

Общи условия

Активация на акаунт