Жената - ЛЪВ

  • 18 664
  • 381
  •   1
Отговори
  • Мнения: 163
Търсих, търсих из форума и само на тази зодия не попаднах,
Хайде да споделим за лъвиците ........... Laughing

Айде вие сте.... Wink

# 1
  • Мнения: 1 432
Аз ще следя ,'щото съм такава - лъвица  Mr. Green
Не искам да съм първа, затова само се записвам ахахахаа  Hug

# 2
  • Мнения: 9 052
Май на микой не му стиска да ни настъпи по лапките  Laughing

# 3
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 368
Ако питаш моята половинка, ще каже, че Господ го е наказал с жена Лъв  Laughing

# 4
  • Мнения: 1 358
Защо да го е наказал?
И аз се писвам като истинска лъвица.

# 5
  • София
  • Мнения: 6 210
Привет и от мен в отбора  Sunglasses
Ще ви пейстна нещо, което истински ме развесели преди време, особено удебелената част  Wink
"
Легендите разказват, че момичетата Лъв били чудесни съпруги - най-малкото никога няма да ги видите чорлави и разпуснати - заради кошмарната им самовлюбеност. Пък ако сте си уловили някоя дива котка и сте намерили начин за безотказно опитомяване може да споделите как точно сте прави и с това да допринесете за общото благо на човечеството Simple Smile"

# 6
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
И аз ще следя темата защото съм лъвица. Наистина досега само за Лъвовете не е писано.

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
И аз ще следя темата защото съм лъвица. Наистина досега само за Лъвовете не е писано.
Grinning Aми смее ли човек д ни опише.И на мен ми е интересно как изглеждаме отстрани.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 342
ЕЕЕЕ,откога чакам начи....!Зодия лъв-аз,зодия лъв и той-комбинация взривоопасна!Горкото дете,просто незнае къде е попаднало!
Инати големи,все ние сме прави,не дай боже някой да ни обиди-враг во веки!Почти перманентно недоволни,едни истински лигльовци(без лоша умисъл),вечно гонещи съвършенство и доказване,че сме най-добрите!
Сега и малко хубави неща-верни до гроб,обичащи от сърце,зодията,която прави най-хубав секс Crazy,амбициозни до болка,хора с късмет,мразим да лъжем,на мен поне винаги ми личи!
Има и още много качества-като се сетя нещо от житието ни-ще допълвам!

# 9
  • Мнения: 589
 И моя милост е в отбора! bowuu

# 10
  • Мнения: 4 111
http://forum.bmo.bg/blog/some1else/index.php?showentry=3023 това е хубаво и доста вярно, чела съм го и на други места, но все пак да не плагиатствам, давам линк.

# 11
  • Мнения: 3 322
Още една лъвица...

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Не е редно сами да се хвалим Mr. Green

# 13
  • Мнения: 101
Хайде и аз тук, макар понякога да си мисля, че нещо са объркали зодиака, някои мои черти изобщо не са типично лъвски, но пък други..........

# 14
  • Мнения: 1 432
Не е редно сами да се хвалим Mr. Green

O, Лъвице....аз се 4удя що се разбираме пък то  Hug

Общи условия

Активация на акаунт