Дали е от времето?

  • 988
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 163
Момичета помагайте. Незнам дали е от времето но от две седмици ми е много отпуснато, нищо не ми се прави. Днеска пък ужасно ми се спи на работа. Подтисната съм  и депресирана. В главата ми само простотии. Има ли и други като мен.  Никога не съм се чувствала така.

# 1
  • Мнения: 4 433
Дъждовно време Simple Smile

# 2
  • Мнения: 215
Аз съм се чувствала така, когато хормона на щитовидната жлеза ми е бил висок, говоря за TSH.
Защо не се консултираш с лекар, времето си е време, но две седмици е дълъг срок, знам ли newsm78

# 3
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Според мен нищо ти няма на хормона.
Много хора покрай мен се оплакват от главоболие, световъртеж и умора.
От времето е.
Как мислиш се чувства организма ти от -15, когато стане на 20, после да падне пак на -5 и да стане пак 15 и това в рамките на 2 седмици, че и по-малко.
Повече трябва да си почиваш, плодове пресни и на чист въдух.

# 4
  • Мнения: 1 163
Мерси за отговорите. И аз си мислия определено, че е от времето. А и скоро бях болна та може и организмът ми да не се е възстановил напълно. Ще взема мерки с плодове и зеленчуци и повече витамини. Дано по бързо се оправя. А и нямаме работа и цял ден седим и зяпаме компютрите и никакви разходки.

# 5
  • Мнения: 4 335
И аз мисля,че е от времето.
Аз се чувствах по сьщият начин една седмица,от два дена сьм по-добре.Все още ми е по сьнливо от обикновенно.

# 6
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
А евентуална бременност?

# 7
  • Мнения: 4 433
А евентуална бременност?
И аз си помислих за това отначало Whistling

# 8
  • Мнения: 1 163
Бременност момичета няма на 100%. Вече ми минаха годините за второ  Joy Joy Joy

# 9
  • Мнения: 4 433
Бременност момичета няма на 100%. Вече ми минаха годините за второ  Joy Joy Joy
недей така,че както си мислиш,че е от времето Laughing Hug

# 10
  • Мнения: 189
Определено има нещо,защото и аз от 7-8 дни вече не съм на себе си.Все си мисля,че ми има нещо.Сякаш не ми достига въздух,нищо не ми се прави....сходни симптоми като при авторката.Пия си 3 пъти на ден мента глог и валериана и се опитвам да мисля положително.

# 11
  • Мнения: 1 163
Аз си реших проблема. Започнах активно да спортувам. Вече втора седмица се чуствам превъзходно. А иначе бях парцал.

# 12

Общи условия

Активация на акаунт