Раждане СЕКЦИО,присъствие на таткото?!

  • 3 228
  • 72
  •   1
Отговори
  • Мнения: 41
какво мислите? Дали трябва да присъства? newsm78

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 459
какво мислите? Дали трябва да присъства? newsm78

Аз мисля,че не трябва да присъства.Пък ти си познаваш мъжа,така,че ние какво мислим май не е от особено значение Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 41
да така е той иска,но не мислите ли че е малко....де да знам гадничко?

# 3
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 459
Ми доста гадничко е според мен.Секциото е една от най-кървавите операции.

# 4
  • Мнения: 4 496
Предпочитам да потропва нервно в коридора. Ако присъства някак се губи трепетното очакване.
Пък и мъжете често са по-слаби от нас и гледката едва ли би му харесала... Sick

# 5
  • Мнения: 11 816
Той може да присъства и просто да е до теб, да ти държи ръката, така ще вижда почти само това, което и ти. Слага се един чаршаф като параван.. Но ти си познаваш най-добре мъжа. Успех!

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 99
Мисля,че трябва да присъства.Ще е близо до мен,а и щом аз мога да го издържа ще може и той.Може и егоистично да звучи,но така мисля аз.

# 7
  • Мнения: 116
Ако и двамата искате - не виждам причина да не присъства. А както е написала Сиси, той спокойно може да си стои до теб и да не гледа кървища.
Аз раждах така и ми беше много добре. А след това леко завиждах на мъжа ми, защото го пуснаха да гледа докато мереха, къпеха и повиваха Никола.
Но определено е задължително и двамата да го искате, т.е. не само той, но и ти да се чувстваш спокойна, а не през цялото време да мислиш и да се чудиш дали не му е гадно....
Каквото и да решите - успех!

# 8
  • Мнения: 125
Не виждам причина да не присъства, ако и двамата го искате. Кървища имало...стресиращо било...ми според мене много си жалите мъжете.
Някой беше казал по-горе "щом мога да издържа аз, ще издържи и той". Така де...това дете да не е само мое.
И, понеже скоро някой ще спомене задължително, че ще се наруши хигиената, ако вкарат таткото в операционна зала, една хартиена престилка, шапка, маска и калцуни решават проблема.

# 9
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 459
Не виждам причина да не присъства, ако и двамата го искате. Кървища имало...стресиращо било...ми според мене много си жалите мъжете.
Някой беше казал по-горе "щом мога да издържа аз, ще издържи и той". Така де...това дете да не е само мое.

Според теб може и да го жаля,но позволи ми все пак да познавам съпруга си и да уважавам решенията му.Ако,може и да ми отговориш за какъв ще седи в операционната,когато аз съм в пълна упойка,а на него не му е приятно живот и здраве след 3 месеца може и да го взема с мен Crazy

# 10
  • Мнения: 125
Ще се самоцитирам, за да не стават разправии Crazy:
Цитат
Не виждам причина да не присъства, ако и двамата го искате.

# 11
  • Мнения: 434
Това зависи от него, ако мисли че ще се справи с гледката тогава защо не.Моят мъж не само, че не искаше да присъства но и не пожела да погледне снимките от операцията ми.

# 12
  • Мнения: 431
Според мен е добре първо да гледа някое от онези филмчета със секцио(някъде из нета съм гледала),за да си прецени дали ще издържи на гледката  Mr. Green
Аз моя не бих го подложила на това,нито пък аз бих присъствала като свидетел(иначе съм го преживявала,но под упойка)  Naughty
Но...хора разни...
Между другото-веднага след операцията го викнаха и той присъства на къпането и т.н.,даже снима с камерата  Peace

# 13
  • Мнения: 63
Моят присъства. Трябваше да бъда със спинална упойка и затова го решихме, но в крайна сметка бях с пълна и въпреки това ми беше спокойно да знам, че ще присъства. Не му е станало лошо, макар че лекарите се притесняваха, снима с камерата, разбира се не съвсем отблизо, но ми беше интересно после да гледам. За хигиената е така- облечен и обут като лекарите.

# 14
  • София
  • Мнения: 12 551
да така е той иска,но не мислите ли че е малко....де да знам гадничко?

Мъжът ми бе до краката ми по време на секциото. То бе с пълна упойка и особено държахме и двамата поне единия от нас да види раждането на сина ни. Не му е станало лошо, не сме спряли да правим секс  Mr. Green, не е припадал. Въпрос на характер и нерви. И разбира се снима всичко с камерата.

Общи условия

Активация на акаунт