рехабилитатор в Плевен

  • 5 605
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 112
Здравейте.
Имам приятелка в Плевен и искам да и помогна да намери добър рехабилитатор. Детето е недоносено и леко се забавя двигателно. Прегледано е от лекар и са предписани 10-20 рехабилитации за подпомагане на физическото му развитие. Имам спомени за рехабилитатор обучаван в клиниката на Чавдаров. Някой ако може да ми помогне с малко инфо.

Благодаря ви предварително.

  bouquet

# 1
  • Мнения: 1 710
Цвети, питай Искрица-Надежда, ако някой знае рехабилитатор в Плевен - тя е. Дано ти отговори, защото знам, че не влиза често.

# 2
  • Мнения: 102
Старши рехабилитатор Мончева
В окръжна болница във физиотерапия
Това е най добратат за мен в града
Моето дете също е родено преждевременно  и ходихме при нея няколко месеца
Страхотен човек и професионалист е
Пожелавам ви успех

# 3
  • Мнения: 2 242
Да, Искрица Надежда ползваше услугите на една рехабилитаторка, която наистина е добра. Ние навремето ползвахме услугите на доц. Пенка Баракова. Още не мога да и се отблагодаря. Има златни ръце!!!
За сведение е обучавана от самия Карел Войта, много преди Чавдаров да се занимава с метода Войта. Но не знам дали практикува все още. Поликлиниката в Сторгозия напусна отдавна.

# 4
  • Мнения: 12
zdraveite.moeto dete su6to e nedonoseno i ima problem s dvigatelnoto razvitie.ve4e sme na 1 godina i 1 mesec,no ne pravim dosta ne6ta za tazi vuzrast.Nevrolojkata ot 2ro DKC Marinova mi preporu4a Kyleva>mnogo e dobra i sum stra6no dovolna ot neq.Rаботи само с деца с проблеми.телефона и е 0898912655

Общи условия

Активация на акаунт