как да отуча сина ми да спи в количката си?

  • 1 042
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 107
мами помогнете! лятото свикна да заспива там и сега отказва да си ползва креватчето

# 1
  • Мнения: 4 490
Как точно отказва? Какво прави? На каква възраст е?

# 2
  • Мнения: 172
medunkata,аз имах същия проблем с дъщеря си като беше бебе.Спеше изключително и само навън.Не искаше да си види кошарата даже.Просто започнах да я слагам да спи в нея и в началото много плачеше, но ако можеш да издържиш няколко дни ще свикне.Знам, че звучи ужасно, но аз опитах какво ли не и накрая се принудих да я слушам как плаче. Успокоявах я, говорех й докато заспеше Успех!

# 3
  • Мнения: 11 816
Да, на каква възраст точно е?

# 4
  • Мнения: 566
с моята дъщеря имахме същия проблем но само с обедния сън,неискаше да заспива в кошарата и това си беше ,оставяла съм я да реве и кво ли не и не ставаше и това е ,бях принудена да вкарвам количката в спалнята да я приспивам в нея и после да я местя в леглото,продължи известно време но после се оправи от самосебе си.Успех и дано при вас да не е много време.

# 5
  • Мнения: 959
Да спи където му е кеф, на детето бре.
Какво точно, те притеснява? По добре ли е, да заспива на ръце и с друсане.
Всичко е на периоди, ще започне и в креватчето да спи...
...а, след като се изказах компетентно, Mr. Green я кажи на каква възраст е детето?! Simple Smile

# 6
  • Мнения: 4 555
По добре ли е, да заспива на ръце и с друсане.
Да  smile3521
Много е добре така.

# 7
  • Мнения: 4 433
мами помогнете! лятото свикна да заспива там и сега отказва да си ползва креватчето
е та то от лятото много време е минало Laughing

# 8
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Ааа, определено не мисля, че не на това се дължи проблема ти с креватчето  Naughty
Много деца заспиват, когато ги изведат на разходка, в количките, но това не пречи на заспиването им после.

# 9
  • Мнения: 1 554
остави го да спи  в количката Peace

# 10
  • Мнения: 9 973
колко е голямо детето?

# 11
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Да спи където му е кеф, на детето бре.
Какво точно, те притеснява?
Peace съгласна съм.
Сина ми пък спи при нас в спалнята..... Crazy

# 12
  • Мнения: 2 960
Щом е свикналО  в количката-нека спи там.Не отговори колко е голямо бебето ти. newsm78..Като стане по аткивно -трябва постоянно наблюдение ,за да не се "приземи" в един момент.Иначе не виждам проблем.

# 13
  • Мнения: 1 740
И ние минахме през този период спеше само в количката когато се опитвах да го преместя в кошарата се събуждаше и почваше направо да  пищи. Така 4е го оставих в количката и почти 2 месеца спеше само там. Преди няколко дни пробвах пак да го преместя в кошарата и за моя изненада не се събуди. Сега се преспиваме пак в количката и после се местим.За мен това е по удачният метод вместо да го преспивам на ръце .Остави го да си спинка в количката и като заспи пробвай да го преместиш. Ако не става го остави и опитай  след няколко дни.

# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
И ние имахме такъв период-израстна го

Общи условия

Активация на акаунт