Избор на мивка за кухня

  • 107 980
  • 149
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13
Здравейте момичета!Моля, за вашия съвет.Харесала съм мивка и смесител за кухня на PYRAMIS, но незная в какъв вариант да бъде?Гладка или микролен?Моля, ако имате информация да ми помогнете кое е по-хубаво.

# 1
  • Мнения: 63
Микролен,защото не остават толкова следи от капки.Така поне казват,аз немога да споделя личен опит и на мен ми предстои купуване на мивка.Решила съм да е микролен,но съм в чуденка дали да е с отцедник.Ще имам миал newsm78на машина,но май е добре да има и отцедник newsm78

# 2
  • Мнения: 13
И аз ще имам съдомиялна, но ми се струва, че отцедника не е излишен - така, че и аз съм се насочила към модел с отцедник. Peace

# 3
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Микролен,моята е такава,но на Тека,доволна съм.

# 4
  • Русе
  • Мнения: 1 826
Микролен,моята е такава,но на Тека,доволна съм.
  Simple Smile и моята ......а  може ли да попитам с какво я почистваш?

# 5
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
важното е да не е лъскава ...

# 6
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Микролен,моята е такава,но на Тека,доволна съм.
  Simple Smile и моята ......а  може ли да попитам с какво я почистваш?

С Медикс за фаянс я почиствам или с Циф паста.Медикса много добре ми лъска всичко.

# 7
  • Мнения: 3 830
От личен опит знам, че отцедникът е много полезен. Peace

# 8
  • Мнения: 44
Моята е ето тази http://www.hop-mebeli.com/index.php?cid=1&sub=21%20alt=&product=338
Доволна съм, лесно се почиства

# 9
  • Русе
  • Мнения: 1 826
Микролен,моята е такава,но на Тека,доволна съм.
  Simple Smile и моята ......а  може ли да попитам с какво я почистваш?

С Медикс за фаянс я почиствам или с Циф паста.Медикса много добре ми лъска всичко.
благодаря,ще пробвам и аз

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Микролен!Моята мивка е с отцедник.много ми е удобна.Независимо,че имам миялна,отцедника пак ми е полезен!

# 11
  • Тук и сега
  • Мнения: 325
Като сте подхванали мивките, да ви питам. Видях една мивка на Тека, дето е с едно стъкло, което се мести под чешмата. Какво му е предназначението, някой ще ми каже ли??? newsm78

# 12
  • Варна.
  • Мнения: 1 101
Като сте подхванали мивките, да ви питам. Видях една мивка на Тека, дето е с едно стъкло, което се мести под чешмата. Какво му е предназначението, някой ще ми каже ли??? newsm78

да ти скрие мръсните чинии. Sunglasses

по-прибрано става в кухнята, като е затворена мивката, също ми харесва котлоните да са покрити с някое цветно тъкано парче плат.
някои мивки се продават и с дъски за рязане, точно си лягат върху отвора.
съветвам ви първо да си купите мивката, а после да си вземете допълнителните неща.
когато аз купувах нашата я комплектовах със съд за веро - който ми е много удобен, удължителя на батерията (да става като душ) го използвам рядко, но е полезен, а купих и една купа с дупки, която е за малката мивка - така си стои, до сега не съм я употребила за нищо. мивката ми е Бланко. мазно мия с циф, капките забърсвам понякога с микрофибърната кърпа - всичко лъсва.

# 13
  • на малък остров в океана
  • Мнения: 1 472
Като сте подхванали мивките, да ви питам. Видях една мивка на Тека, дето е с едно стъкло, което се мести под чешмата. Какво му е предназначението, някой ще ми каже ли??? newsm78

Ако имаш предвид такова нещо, това е кристална дъска за рязане.

# 14
  • Мнения: 2 803
И аз ще имам съдомиялна, но ми се струва, че отцедника не е излишен - така, че и аз съм се насочила към модел с отцедник. Peace
Той е необходим, независимо от това дали в кухнята има съдомиялна.

Общи условия

Активация на акаунт