Ресторанти за сватба

  • 7 187
  • 16
  •   1
Отговори
Здравейте.
   Знам, че има една такава тема, но тъй като е доста стара, реших да напиша нова.
   През август ще се женим и си търсим ресторант в или около София. Желателно е да не е много далеч. Трябва ни за около 120-130 души. Приблизителна цена за куверта 20-25 лв.
   Ето няколко ресторанта, които искам да разуча: "При Орлите", "Лебед", "Царско село", "Скай Плаза", "Панорама"...
   Ще се радвам да получа инфо за това колко им е капацитета за места. Долу-горе цени, меню.
   Ако имате и други предложения, също така и за по-скъпи куверти пишете. Ще се радвам на всякакво инфо, за да видим дали въобще да имаме предвид даден ресторант.
Благодаря предварително Simple Smile

# 1
  • София
  • Мнения: 7 980
Или има печатна грешка, или кувертите ти нямат нищо общо с действителността.... Инфо от юли-август 2008г.
При Орлите, Лебед, Царско село, Скай Плаза, Кристал Палас, Арена ди сердика, Триада, Феста Барсело - започват от 55 лв. нагоре. Панорама не го знам кой е.
Повече инфо: www.svatbata.com

# 2
  • Мнения: 4
Объркала съм се. Тъй като четох коментарите от старата такава тема и имаше такива цени. За това и моля за повече инфо за тези неща, защото нямам никава идея.
Още веднъж - моля за информация конкретно за отделните реасторанти.
Просто ми трябват лични впечатления от скоро  Grinning

# 3
  • Бургас/София
  • Мнения: 410
И ние сме на вълна търсене на ресторант за сватбено тържество, само че в околностите на Бургас. Искаше ми се да е някой комплекс с басейн или градина. Помагайте с идеи ако ви хрумва нещо моля!

# 4
  • София
  • Мнения: 7 980
Дадох ти ориентировъчна стартова цена. Ресторантите, които си посочила, са скъпи (Панорама не знам). Зависи от конкретните менюта, от украса на ресторанта, от това дали ще си внасяте алкохол, колко души ще сте, дали запълвате капацитета на ресторанта и т.н. Конкретика - в офертите от самите ресторанти. За изброените ресторанти приготви цена на човек от 60лв. нагоре, а най-вероятно и повече. Обикновено по това време ресторантите си слагат опцията и за индексация на куверта при големи разлики в цените.

# 5
  • Мнения: 4
bab 1,аз също търся подходящо място за сватба в Бургас или района.Попаднах на един хотел,който много ми харесва,но е във Ветрен и не ни е удобно там.
Ако можеш да си го позволиш финансово,комплекси с басейни има доста в Слънчев бряг и Несебър.
Ако попаднеш на нещо интерсно,споделяй!
За кога е планирана твоята сватба?

# 6
  • Бургас/София
  • Мнения: 410
Още нямаме дата, но мисля да е към края на май или началото на юни. Имам няколко места предвид - Атлантис в Сарафово, Мартинез или Лагуна бийч в Созопол. За последните обаче още не съм сигурна, че изобщо се ангажират със сватби. Най-добрите условия за сега са в Атлантис, а и на мен ми харесва, но младоженецът нещо не е впечатлен...

# 7
  • Мнения: 4
bab 1,сега погледнах сайта на Атлантис-изглежда като райско кътче!
Не се ли притесняваш обаче,че по това време може би ще има туристи в този хотел?Все пак май-юни си е активен сезон!
Аз съм работила в 4-ри звезден хотел-има ли туристи,няма спокойствие.Мисълта баби-англичанки да ми се "мотат" в краката ме изправя на нокти. newsm78

# 8
  • Бургас/София
  • Мнения: 410
Dodo23, днес бях на обиколка из набелязаните ресторанти и в крайна сметка се спряхме на един друг комплекс в Созопол. Казва се Вип зона и хотелчето никак не е голямо - за 40 човека, тъй че вероятно ще го наемем цялото, а за по-възрастните ще има транспорт до Бургас. В началото на юни не очаквам да е пълно - дори напротив, а и сватбата ще е вечерна...

# 9
  • Мнения: 660
И аз се интересувам от ресторант с басейн и градина около София или в града. Споделете мнения  Rolling Eyes Laughing

# 10
momi4eta iskam samo da vi spodelq 4e restoranta na kompleks atlantis po to4no balnata zala e neveroqtna . v momenta v burgas nqma po dobro mqsto za svatbi. kuhnqta e nai dobrata v grada i personala naistina si razbirat ot rabotata organizaciqta e naistina na mn golqmo nivo. prisastval sam tam na nqkolko svatbi i bqh mn vashiten 4e v burgas ima takova mqsto, a i klub Pure v kompleksa e super, stavat mn hubavi partita.

# 11
  • Мнения: 124
И аз се интересувам от ресторант с басейн и градина около София или в града. Споделете мнения  Rolling Eyes Laughing
Искахме малка, кокетна сватба в хотелски комплекс с басейн /оженихме се през август/ и се спряхме на едно хотелче до София /в китното шопско село Пролеша по пътя за Божурище:)/. Хотелът е нов /мисля, че беше с десетина стаи-луксозно и чисто навсякъде, включително огледални тавани в спалнята!/. Кухнята-невероятна, излезе ни по около 30 лв. куверта на човек, нощувката на двойна стая беше 50 лв май. Има хубав двор /бяхме на открито/, с басейн...беше вълшебно преживяване, гостите направо ахнаха. Щото първо като им казахме, че след венчавката в св.Неделя трябва да намерят с.Пролеша, всички ме гледаха с недоверие, ама после... ShockedАко решиш, ще ти пусна координати на управителя на "лични". Само да кажа, че бяха ни направили изненада от хотела и навсякъде в стаята имаше свещи, розови листенца по леглото, шампанско и плодове Peace

# 12
  • Мнения: 1 259
И ние сме на вълна търсене на ресторант за сватбено тържество, само че в околностите на Бургас. Искаше ми се да е някой комплекс с басейн или градина. Помагайте с идеи ако ви хрумва нещо моля!

Записвам се и аз по този въпрос!

# 13
  • Мнения: 5 710
Брат ми и снаха ми се ожениха в "При Орлите".
Няма такъв втори ресторант. От гледката, през обслужването ... незабравимо, незабравимо.
Единственият 'недостатък' на този ресторант е, че е под ъгъл т.е една маса дълга ( до колкото помня) остава 'зад ъгъла",
а така също няма голям дансинг. Но това не ни попречи да се забавляваме безпаметно.
За келнерите мога да кажа, че са абсолютно незабележими, невидима ръка ти сервира във всеки момент, абсолютни професионалисти.

Сега виждам, че питаш за места, мисля към 80 души беше сватбата, менюто ( 2004та) беше някъде м/у 25 и 30 лв.

# 14
  • Мнения: 138
Панорама, Парк хотел Москва  Peace
02.2008., кувертите бяха между 25-30 лв, храната страхотна. тортата беше подарък от ресторанта, и нощувка за младоженците. Имам линк със снимки в профила, ако искаш разгледай. заслужава си да го видите, ние бяхме 80 човека, на място може да проверите колко човека могат да се поберат, в зависимост от подредбата на масите.
http://www.parkhotelmoskva.net/restoranti.htm
http://www.svatbata.com/restaurants/park_hotel_moskva/index.htm

Общи условия

Активация на акаунт