Акне? Как да се справим с него?

  • 11 522
  • 37
  •   1
Отговори
Здравейте!  Simple Smile

Знам, че темата е обсъждана, но аз все още търся някъде решението, което да ме доведе до желания резултат. Не искам някакво чудо, а просто справяне с проблема.
Така... моят проблем е, че постоянно ми излизат малки гнойни пъпчици, най-вече по брадичката, които минават бавно, а в близост до тях избиват нови. Ходих по лекари, но те не можаха да ми помогнат. Искам да споделя също, че не пипам пъпките! Тогава става още по-лошо.
Нещата които съм пробвала са катранен сапун, запарки от билки, крем Акне Аут,Скинорен,Здраве,Бочко,Гарниер Пюр 3 в 1, маски от хума и мед, кремове на Виши, Юсерин и т.н. ...Изобщо нещата, които съм използвала са безбройно много. Но така и нямаше траен ефект.
Храня се здравословно. Не докосвам сладки неща, безалкохолни напитки и мазни храни. Наблягам на домашно-приготвени храни, плодове и зеленчуци. Често си правя дълги разходки. И все пак не мога да разбера защо се получава така...
Бих искала някакъв съвет ако сте имали такъв проблем? И също чух, че сярата за пиене влияе добре. Ако знаете нещо да споделите?
 Simple Smile Ще чакам с нетърпение. Grinning

# 1
  • Мнения: 2 603
Пробвала ли си да отидеш на козметик? Имах една приятелка със същия проблем и на нея само козметика и помагаше. Ще поразпитам дали не е взимала и някакви лекарства или кремове.

# 2
  • Мнения: 496
Валентина, преди години свалих от нета някаква книга със съвети как да се излекува акне. Ще поровя из дисковете и днес - утре ще я кача някъде да си я дръпнеш. Опитвах някои от дадените рецепти, имаше ефект.
Моите пъпчици също бяха малки, разположени само по брадичката и се виждаха единствено като се доближиш съвсем.

Ще се редактирам по-късно с линк към pdf файла.

# 3
  • Благоевград
  • Мнения: 61
Здравей Валентина_ и аз имам абсолютно същия проблем и в момента търся всякакви начини за справяне с проблема пращам ти един линк дето пише че уж имало ефект в момента го прилагам и съм на третия ден ако до края на 10 ден има ефект ще ти кажа но за сега няма....Sad има един крем със сребърни частици които убивал бактериите по кожата (нали се знае че среброто има очистващо действие за това светената вода не се разваля)) но нз този крем ако премахва бактериите по кожата както вредните сигурно премахва и полезните които осигуряват защита на самата кожа и си мисля че ако спре да се ползва ще се зарази пак кожата нз ......чета че има и много хапчета на билкова основа ако искаш ще ти пратя да ги погледнеш .....и да продължим да търсим решение на тези неестетични съвършенства.....съжалявам че нямам още резултат и не мога да ти помогна засега но щом намеря решение ще ти пиша!
Успех!
http://www.kozmetikata.com/show.php?storyid=4703

# 4
  • Благоевград
  • Мнения: 61
Сетих се още нещо да споделя : според това на кое място ти излизат говори какъв проблем имащ в организма то е отговор на някакво вътрешно заболяване та значи ако ти излизат по брадичката значи имаш някакъв проблем с половата система (яйчниците нп. бяло течение и др.) но само толкова знам, освен това имало хомеопатично лечение което лекува освен това акне и др. свързани с него проблеми ето ти линк да прочетеш:
http://www.phytolek.com/showpage.php?PageID=9&searchword=акне
Пиши ако имаш някакво решение...

# 5
  • Мнения: 496
ако ти излизат по брадичката значи имаш някакъв проблем с половата система (яйчниците нп. бяло течение и др.)
Аз също съм го чела.  Peace

Валентина_, позабавих се с линка, но успях да открия книгата. Можеш да я свалиш от тук. Активно е 120 часа.

Дано откриеш решение на проблема си.

Последна редакция: пт, 06 фев 2009, 15:01 от mimi flax

# 6
  • Благоевград
  • Мнения: 61
Здравей mimi flax много бих искала и аз да погледна тази книга с твое разрешение, но файла не работи :. Може ли  пак да я пуснеш или да я пратиш по пощата, ако не те затруднява разбира се!
Благодаря!

# 7
  • Мнения: 496
Pepelliashka, след като щракнеш на линка, в новия прозорец трябва да въведеш код от 4 символа, да потвърдиш и тогава имаш възможност да теглиш. Ако не се получи, пусни ми имейла си на лични.

# 8
  • Мнения: 1 484
И  аз  пробвах  но  и  при  мен  не  работи.

# 9
  • Мнения: 496
Мммда  Thinking Странно! Одеве си беше наред.
На друго PC съм и сега не мога да кача книжката отново. По-късно вечерта или утре ще проверя какво става.

# 10
  • Мнения: 305
Здарвейте момичета, и аз съм с този проблем. Няма спасение. Прилагала съм какви ли не лечения още от пубертета. Всичко работи само временно. Преди 8год. правих много тежко 6 месечно лечение в Щатите. Всичко беше добре 1,5-2г. и после наново. Имам и дете и пак не минава. Сега се поддържам с кремове и последната ми надежда е химическия пилинг. Лекарката ми дава добри прогнози.

# 11
  • Мнения: 156
Ще се радвам ако някой е открил лечение и го сподели, в къщи го имаме същия проблем и е ужасно.

# 12
  • София
  • Мнения: 7 097
Защо не започнете от изследване на хормони  Thinking При завишени стойности на мъжките хормони /андрогените/ се появяват пъпки и кожата става мазна. Ако проблемът е от подобен характер, няма да помогнат никакви мазила.

# 13
  • Мнения: 686
Защо не започнете от изследване на хормони  Thinking При завишени стойности на мъжките хормони /андрогените/ се появяват пъпки и кожата става мазна. Ако проблемът е от подобен характер, няма да помогнат никакви мазила.
Абсолютно вярно Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 3 752
Много съм доволна от крем Дерком симплекс.Продава се по аптеките.Беше около 13лв.Освен,че лекува е и като фондютен/т.е. прикрива/.От самото начало дава резултат.Дори не ми се наложи да купувам втора тубичка.И е немски/за мен всичко немско е номер 1/.

Общи условия

Активация на акаунт