TURSQ POMO6T

  • 1 083
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 449
Zdraveite skupi maiki.Az sum na 21 i 4akam bebe sega na 12 6te vlizam v bolnica za da mi opredelqt sekcio (po medicinski pokazaniq).Sama 6te otglegdam deteto tui kato tatkoto ni ostavi.Bezrabotna sum sama si pla6tam po 7 lv za osigorovki i nqmam nikakvi dohodi ot socialni 6te mi prevedat pari no tova 6te e 10 dni sled ragdaneto az raz4itah na tqh za da se podgotvq za ispisvane no i ot tam me sasipaha.Mnogo vi molq ako nqkoq maika ima ostanali ritanki kamizolki pelenki i vsqkakvi dre6ki da mi pomognete s ne6to 4e se o4ertava bebeto mi da e golo i boso.Nqmam nikakva vazmognost za sega posle kato si stupq na krakata i si usigorq vsi4ko 6te darq vsi4ki dre6ki i prinadlegnosti na takiva maiki ispadnali v zatrudnenie.molq vi ako nqkoq maika ima vazmognost da mipomogne da mi pi6e tuk ili na taq_malkata13@abv.bg blagodarq vi predvaritelno. Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 1
  • Мнения: 2 471
И в атзи тема ще те помоля за същото. Кажи повече за себе си. От кой град си? Нека някое от момичетата се срещне с теб лично. Може да сме полезни не само с дрешки.

# 2
  • Мнения: 9 973
не съм добре запозната,но като самотна майка имаш право на 150лв. обещетение за бременност.Ти взе ли ги?

# 3
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 483
Zdraveite skupi maiki.Az sum na 21 i 4akam bebe sega na 12 6te vlizam v bolnica za da mi opredelqt sekcio (po medicinski pokazaniq).Sama 6te otglegdam deteto tui kato tatkoto ni ostavi.Bezrabotna sum sama si pla6tam po 7 lv za osigorovki i nqmam nikakvi dohodi ot socialni 6te mi prevedat pari no tova 6te e 10 dni sled ragdaneto az raz4itah na tqh za da se podgotvq za ispisvane no i ot tam me sasipaha.Mnogo vi molq ako nqkoq maika ima ostanali ritanki kamizolki pelenki i vsqkakvi dre6ki da mi pomognete s ne6to 4e se o4ertava bebeto mi da e golo i boso.Nqmam nikakva vazmognost za sega posle kato si stupq na krakata i si usigorq vsi4ko 6te darq vsi4ki dre6ki i prinadlegnosti na takiva maiki ispadnali v zatrudnenie.molq vi ako nqkoq maika ima vazmognost da mipomogne da mi pi6e tuk ili na taq_malkata13@abv.bg blagodarq vi predvaritelno. Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

Сложно.
В София ли живееш? Бих се срещнала с теб. 12.02. е скоро. Не съм запазила нищо от детето /освен едно неизползвано столче за хранене Чико, к не би ти било полезно/.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Кажи от къде си?

Имаш право на помощ от социалните с започването на 45 дневния болничен-150 лв.Трябва да представиш болничният лист в социалните.Също имаш право на помощ за раждане-250 лв.Но тя се взима след като се роди детето.

Също може да взимаш 100 лв социално майчинство за една година.Също детски за детето.

Последна редакция: пн, 02 фев 2009, 20:57 от Elfita

# 5
  • Мнения: 63
Аз имам дрешки за новородено, включително и чисто нови и неизползвани, до към 3месеца, за момиченце. От Ст.Загора съм. Ти от кой град си? Имам също стерилизатор, помпа за кърма и разни други аксесоари.Дай координати!

# 6
  • Мнения: 750
Аз също мога да ти помогна, какво ще е бебето? И пак да попитам -  от къде си?

# 7
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 483
Аз помогнах на жената, както прецених за удачно. Чудя се защо спря да пише в темата и неотговаря на въпросите ви  newsm78

# 8
  • Мнения: 63
Саня, ти видя ли се с нея лично? Питам, защото май напоследък има злоупотреби с човешката отзивчивост.

# 9
  • Мнения: 2 471
http://www.bg-mamma.com/index.php?board=50.0

Момичето действително е в затруднение.

# 10
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 483
Саня, ти видя ли се с нея лично? Питам, защото май напоследък има злоупотреби с човешката отзивчивост.

Не сме се виждали, говорихме по телефона. Честно казано и аз имах някои опасения.  Embarassed
Прочетох темата, к Голям заплес е дала като линк. Жените са се организирали страшно бързо и са направили много за Марина!

Евала на макците! Peace
А на Марина само положителни емоции оттук-насетне!

# 11
  • Мнения: 449
Много се ивинявам 4е не съм ви писала поне да сте в те4ение как ми се развиват нещата.Но бях писала и в друго "разделение" и от там реагираха светкави4но и даже не мога да осъзная какво се слу4и.А загубих къде ми е тази тема и 4ак сега я открих.БЛАГОДАРЯ 4е все пак сте откликнали на молбата ми за помощ.

Общи условия

Активация на акаунт