Az sym TALETO i si imam beb4e

  • 4 123
  • 31
  •   1
Отговори
Zdaveite pomnite li me s golqmo zakysnenie vi se hvalq imam si beb4e-Cvetelina na 21.11 v 8 sutrinta sys sekcio v Pleven e sdobih s neq nqmam internet i zatova pi6a 4ak sega rodi se 3230 i 49 sm dylga a sega ve4e e 5 kg i 56 sm odrala e kojata na ba6ta si kakto i se vidq na 4D.Sekcioto mina nemnogo dobre za men no s dobyr kraj okaza se 4e e bilo pylna ka6a w stomaha mi 4erva piko4en mehur srastvaniq no AG mi e mnogo dobyr i sega vsi4ko e OK a na dok ot pyrvoto sekcoi mi ide da mu otkasna glavata! jelaq na vsi4ki ama na absolutno vsi4ki moqta radost za jalost vijdam novi popylneniq tuk uvi i az razbrah 4e ni6to ne moje da spre bolkata dori drugoto prekrasno dete mykata si e myka no pone e uteha!

# 1
  • Мнения: 686
ПОЗДРАВЛЕНИЯ! ПОЗДРАВЛЕНИЯ! ПОЗДРАВЛЕНИЯ!    bouquet Щом си с малкото си съкровище всичко лошо се забравя  Hug Да сте живи и здрави и много щастливи!

# 2
  • Мнения: 7 107
Тале, това е най-хубавото завръщане, което се е случвало тук.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Да е живо и здраво твоето Цветенце! Да прави живота на мама и тате пъстър в най-топлите му нюанси!     bouquet Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 226
Да ти е жива и здрава дъщеричката!
Много щастие на цялото семейство желая от сърце!

  bouquet

# 4
  • на дъното
  • Мнения: 1 539
TALETO как няма да те помним до скоро се питахме къде си се загубела.Честита ти дъщеричка да ти е жива и здрава и с много радост да ви дарява Hug  bouquet

# 5
  • София
  • Мнения: 3 123
ей Тале,така ме зарадва!Да ти е живо и здраво Цветенцето!  bouquet Heart Eyes Hug

# 6
  • Мнения: 604
ЧЕСТИТА ТИ ПРИНЦЕСА ТАЛЕНЦЕ newsm51! ДА ВИ Е ЖИВА И ЗДРАВА И МНОГО ДА ВИ РАДВА!!!
Разбира се че те помним и тук имаше майчета които се притесняваха че дълго не си писала·

# 7
  • Мнения: 1 163
Честита радост-  bouquetмного,много да ви радва малката кукла Heart Eyes Hug

# 8
  • Мнения: 245
УРА!!! ЧЕСТИТО МАЛКО ЦВЕТЕ!

Талето, Лейди като ФБР те търси из форума, как няма да те помним. Чудесно е, че всичко е минало с такъв прекрасен резултат.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Ей, Taleto, най-сетне реши да ни зарадваш! Да е здрава и хубава малката Цветелинка, да хапва добре, да е кротка и усмихната и да носи много радост на мама и татко! Бъдете много щастливи заедно!   bouquet

# 10
  • София
  • Мнения: 1 098
Хей, Тале честита да ти е рожбата и само радости да носи на цялото семейство.

# 11
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
честита радост
помним и се радваме за щасливия край
живи и здрави и щасливи да сте

# 12
  • Мнения: 825
ЧЕСТИТО БЕБЧЕ НА ТАЛЕТО! ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА МАЛКАТА ЦВЕТЕЛИНА И МНОГО РАДОСТ И ЩАСТИЕ ДА ВИ НОСИ  Hug

# 13
  • Мнения: 510
Тале,честита ти радост в къщи,много да те радва и да ти е здравичка Цветето
 Hug

# 14
  • Мнения: 703


Честита дъщеричка,Tале!Да ти е жива и здрава!
Да е щастлива и усмихната!
Много,много да те радва винаги!

Общи условия

Активация на акаунт