Сънувахте ли се с бебето през бременността?

  • 6 949
  • 167
  •   1
Отговори
  • Мнения: 43
До сега не съм се сънувала с бебето и ми е гадно или по-скоро притеснено,сънувам се само бременна,а бебенцето си не.
При вас как беше,мами?

# 1
  • Мнения: 527
Сънувах ги, да  Peace
Какво те притеснява, не разбрах  Rolling Eyes Че не сънуваш бебчето ли?

# 2
  • Временно
  • Мнения: 788
Сънувах я,но така и не можех да видя как изглежда.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 476
не ми се е случвало, ама аз и бременна не съм се сънувала Simple Smile

# 4
  • Мнения: 2 015
Не и не ме е притеснявало това Naughty

# 5
  • Мнения: 1 763
Не. Преди въобще да планувам бебе съм се сънувала бременна, с малко дете или с бебе, но по време на самата бременност не съм.

# 6
  • Мнения: 6 365
Аз все сънувам морски животинки- китове, тюлени, разни октоподи. Казват, че сънуването на животинки символизира бебето.

Самото бебе не съм го сънувала. Сънувах, че е пораснал човек и си правихме дуел с шпаги. Аз победих и му казах, че има още да учи.

Някой да има водни сънища? Аз през вечер съм капитан на кораб:) или ходя по разни плажове и басейни.

# 7
  • Мнения: 4 290
Да, сънувала съм ги и двамата. Дъщеря ми няколко пъти, толкова много исках да е момиченце.  Simple Smile

# 8
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 852
Сънувах доста често, че съм родила, но бебето сънувах само веднъж. Видях я обаче съвсем ясно насън.
Бях сигурна, че това е пророчески сън и че бебето ще изглежда точно така.  ooooh! Луда работа!
Да, ама не! Когато се роди, видях, че няма нищо общо с бебето, което сънувах.
И това ми било майчински инстинкт.  hahaha

Защо ти е гадно? Не си мисли щуротии, това са само сънища. Успех!

# 9
  • Мнения: 9 814
Сънувах дъщеря си около две-три седмици пред раждането.
Когато я родих най-голямото ми учудване беше, че изглеждаше точно като в съня ми.

# 10
  • Мнения: 4 335
Да сьнувах го,но сякаш никога не виждах как изглежда Heart Eyes

# 11
  • Мнения: 2 374
Да сънувала съм,че съм бременна,но как изглежда бебето не.

# 12
  • Мнения: 22 516
Сънувах,че ще имам русо момченце,но вече голямо,към 3-4г.Наистина родих русо момченце,но към 4.200 кг Simple Smile

# 13
  • Мнения: 264
Да, сънувах бебенцето си, но не мога да разбера защо си толкова притеснена. Нима е задължително да сънуваш бебето си? Не го прави световен проблем.

# 14
  • Мнения: 1 740
Аз не съм сънувала бебето, но и мен не съм сънувала бременна.
http://www.bgbaby.net/wwwbgvelizarnet/uplimg/mb_45b746d0d3b65298 … b2991_mainpic.jpg

Общи условия

Активация на акаунт